۰
شنبه ۸ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۱۷

مقصران طلبکار شدند!

مسئولان فعلی دانشگاه آزاد به جای پذیرفتن قصور و عذرخواهی گناه را به گردن سایرین انداخته و قصد شکایت دارند!
مسئولان فعلی دانشگاه آزاد به جای پذیرفتن قصور و عذرخواهی گناه را به گردن سایرین انداخته و قصد شکایت دارند!
به گزارش ایسنا، روزنامه جمهوری اسلامی نوشت: مسئولان دانشگاه آزاد در پی حادثه دلخراش انسانی و شرم آور مدیریتی اخیر متاسفانه بر خلاف خواست افکار عمومی و خانواده‌های مصیبت زده و حتی ابتدایی‌ترین اصول اخلاقی، نه تنها حاضر به عذرخواهی و پذیرش تقصیر و کوتاهی خود نشدند بلکه در کمال حیرت به فرافکنی متوسل شده و گناه را به گردن کسانی انداختند که در سال‌هایی دور این مرکز را ساختند و آنان را تهدید به شکایت و پیگیری قضایی می‌نمایند! واقعاً این گونه سخن گفتن اهانت به قانون و مقررات نظام نیست؟
اگر قرار باشد فرد یا افرادی محاکمه شوند مسئولین فعلی دانشگاه آزاد هستند که قادر نبودند یک رفت و آمد ساده داشجویان را مدیریت کنند. حالا که کار از کار گذشته دستور می‌دهند اتوبوس‌های فرسوده را از رده خارج کنند، گارد ریل بگذارند و امثال این اقدامات نوشدارو پس از مرگ سهراب.
معلوم نیست با این بودجه هنگفت چرا استانداردهای این دانشگاه از محروم‌ترین مراکز علمی کشور نیز پائین‌تر است؟ و این بودجه کجا مصرف می‌شود؟ امید است دستگاه قضا که بلافاصله وارد رسیدگی شده است در جهت احقاق حقوق قربانیان این حادثه و پیشگیری از وقوع حوادث مشابه هرچه سریع‌تر نتیجه را به مردم اعلام نماید.
و سخن آخر هم این که بنیان‌گذاری این مرکز عظیم و گسترده علمی توسط آیت‌الله هاشمی رفسنجانی(ره) از افتخارات و دستاوردهای بزرگ کشور بوده و خواهد بود و دست یازیدن به سیاسی کاری‌های مبتذل برای پوشاندن گناه نفهمیدن‌ها و بی‌تدبیری قطعا شیوه ناپسند و غیر قابل قبولی است.»
کد مطلب: 100007
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *