۰
چهارشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۰۸

پارک پردیسان امن تر میشود

فرمانده یگان حفاظت سازمان حفاظت محیط زیست از نصب دو کانکس پلیس در ضلع های شمالی و جنوبی پارک پردیسان خبر داد.
فرمانده یگان حفاظت سازمان حفاظت محیط زیست از نصب دو کانکس پلیس در ضلع های شمالی و جنوبی پارک پردیسان خبر داد.
به گزارش روز چهارشنبه ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی سازمان حفاظت محیط زیست، پس از ارسال گزارش های مردمی از حضور برخی افراد که در قالب دستفروش در پارکینگ های پارک پردیسان حضور داشتند، جلسه ای در محل فرماندهی یگان حفاظت سازمان محیط زیست برگزار شد.
سرهنگ جمشید محبت خانی فرمانده یگان حفاظت سازمان حفاظت محیط زیست در این باره گفت: باخبر شدیم که یک سری از افراد در پارکینگ شمالی و جنوبی باعث آزار و اذیت نوامیس مردم شده و اقدام به فروش کالاهای غیرمجاز و نا مشروع می کنند، این موضوع ناراحتی مردم را به همراه داشت.
وی ادامه داد: با توجه به موقعیت استراتژیک پارک پردیسان و تمایل خانواده ها به استفاده از این پارک، متاسفانه مواردی از سلب آسایش شهروندان گزارش شد که برای رفع آن اقدام کردیم.
محبت خانی با اشاره به همراهی نیروی انتظامی گفت: عصر دیروز جلسه ای با حضور سرهنگ ظهیری رئیس پلیس پیشگیری فاتب، سرهنگ بهاری جانشین پایگاه دوم پلیس آگاهی و نماینده پایگاه دوم پلیس امنیت، سرهنگ دوم عبادی رئیس پلیس بزرگراه های غرب تهران، سرهنگ بابک غلامی معاون عملیات یگان و حمیدرضا ایلکا رئیس حراست سازمان، حفاظت پرسنلی حراست و دادخواه مسئول حفاظت فیزیکی سازمان محیط زیست در محل فرماندهی یگان حفاظت سازمان محیط زیست،برگزار شد و به اتفاق بازدیدی از محل داشتیم.
وی گفت: بر اساس صحبت های صورت گرفته در این جلسه قرار شد رزمایش انتظامی در پارک انجام گیرد تا پارک برای مجرمین نا امن شود، همچنین در دو ضلع شمالی و جنوبی پارک نیز کانکس نیروی انتظامی مستقر شود، گشت زنی ها در پارک افزایش خواهد یافت تا امنیت افزایش پیدا کرده خانواده ها با آرامش بیشتری از فضای پارک استفاده کنند.
کد مطلب: 100770
برچسب ها: پارک پردیسان
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *