۰
سه شنبه ۲۵ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۱۱

کفاشیان: بابت کی‌روش پشیمان نیستم

نایب رئیس فدراسیون فوتبال می‌گوید که از امضای قرارداد ۸ سال پیش با کی‌روش پشیمان نیست و خیلی هم راضی‌ است.
نایب رئیس فدراسیون فوتبال می‌گوید که از امضای قرارداد ۸ سال پیش با کی‌روش پشیمان نیست و خیلی هم راضی‌ است.
به گزارش ایسنا، مشروح گفت‌وگوی «فرهیختگان» با علی کفاشیان را در ادامه می‌خوانید:
از تیم‌ملی چه خبر؟ شرایط شاگردان کی‌روش چطور است؟
شرایط خوب است و بازیکنان در فضای مطلوبی قرار دارند و مصمم هستند تا ان‌شاء‌الله بتوانند با کسب نتیجه‌ای مطلوب به مرحله بعدی صعود کنند.
در کنار تیم ملی بودید و یکی دو روز هم در کنار ملی‌پوشان به تمرین پرداختید.
بله؛ بالاخره لازم بود برای حفظ شرایط بدنی و روحیه بخشیدن به ملی‌پوشان در کنار آنها باشم!
درحال حاضر رابطه‌تان با کی‌روش گرم است؟
از اول هم کی‌روش با ما خوب بود و مشکلی با هم نداشتیم. من هم الان به‌عنوان نایب‌رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا در امارات هستم اما ترجیح می‌دهم بیشتر کنار تیم‌ملی باشم.
بازی حساس ما با عراق را چطور ارزیابی می‌کنید؟
بازی با این تیم همیشه سخت بوده و همواره دو کشور مسابقات حساسی را با هم برگزار کرده‌اند. عراقی‌ها همیشه برای بازی با ایران ‌انگیزه زیادی دارند، ضمن اینکه این‌بار پای صدرنشینی گروه هم در این دیدار در میان است ولی ما هم باید خیلی اصولی، با فکر و باهوش در این دیدار به میدان برویم تا برنده این مسابقه باشیم. ان‌شا‌ءالله از این سد هم بگذریم و بتوانیم یک گام دیگر به قهرمانی نزدیک شویم.
با زیاد شدن تیم‌های حاضر در جام‌ملت‌ها یک مقدار شاهد افت کیفی این مسابقات هستیم. قبول دارید این طرح یک شکست برای کنفدراسیون فوتبال آسیا بود؟
خیر، قبول ندارم. به‌شخصه تیم‌های حاضر در این جام را خوب می‌بینم. همین ترکمنستان دو گل به ژاپن زد. بالاخره قدرت‌های سنتی حاضر در جام باید به‌نوعی مقابل تیم‌های ضعیف‌تر قدرت‌نمایی کنند. با این حال افزایش تعداد تیم‌های جام‌ملت‌ها این‌انگیزه را به کشورها می‌دهد تا به میدان آمده و بتوانند تجربه‌اندوزی کنند و در ادوار بعدی نیز حتی قوی‌تر کار کنند.
چه تیم‌هایی را در این مسابقات دارای شانس قهرمانی می‌دانید؟
تیم‌ملی کشورمان بدون‌شک شانس نخست است ضمن اینکه عربستان هم تیم خوبی نشان داده است. البته به قهرمانی تیم‌ملی ایران خیلی امیدوار هستم.
با کی‌روش در این روزها صحبتی نداشته‌اید؟ می‌گویند قرار است بعد از جام‌ملت‌ها راهی کلمبیا شود.
صحبت که کرده‌ایم اما در این خصوص نبوده است و او هم حرفی نزده است. اطلاعی از این موضوع نداشتم. ما در این مدت فقط درباره مسائل مربوط به تیم‌ملی صحبت می‌کنیم.
حتی جانشین کی‌روش را هم رسانه‌های خارجی تعیین کرده و اعلام کرده‌اند که خورخه فوساتی جایگزین وی در تیم‌ملی ایران خواهد شد.
فوساتی؟ این خبر را از شما می‌شنوم و اصلا در جریان نیستم!
۸ سال از حضور کی‌روش در فوتبال ایران گذشت. از امضای قرارداد ۸ سال پیش با او پشیمان نیستید؟ کی‌روش به‌جز دستاوردهایش برای تیم‌ملی، جنجال‌های زیادی را هم در فوتبال ایران به وجود آورد.
خیر؛ خیلی هم راضی‌ام! آن چیزی که در قبال کی‌روش می‌خواستیم را به‌دست آورده و توسط او به هدفمان رسیدیم.
کد مطلب: 101138
برچسب ها: کارلوس کی روش
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *