۰
شنبه ۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۳

زور پرسپولیس به نفت مسجد سلیمان نرسید

تیم فوتبال پرسپولیس برابر میزبانش نفت مسجدسلیمان به تساوی بدون گل رسید.
تیم فوتبال پرسپولیس برابر میزبانش نفت مسجدسلیمان به تساوی بدون گل رسید.
به گزارش ایسنا، در ادامه هفته نوزدهم لیگ برتر فوتبال ایران، تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان از ساعت ۱۶ میزبان پرسپولیس تهران بود که این دیدار در پایان با تساوی بدون گل خاتمه یافت.
در دقایق ابتدایی این دیدار شاهد بازی پر افت‌وخیزی از هر دو تیم بودیم و در همان دقایقی آغازین بازی تیم نفت مسجد سلیمان توسط عسگری یک فرصت گلزنی به دست آورد ولی این توپ به گل تبدیل نشد. در ادامه پرسپولیسی‌ها سعی داشتند با طراحی حملاتی روی دروازه حریف خطر آفرین شوند که عملکرد خوب مدافعان نفت مسجدسلیمان، اجازه نداد شاگردان برانکو به گل برسند.
با گذشت زمان و در دقیقه ۱۳، حکیم نصاری فرصت بسیار خوبی برای باز کردن دروازه پرسپولیس به دست آورد که شوت او از کنار دروازه به اوت رفت.
در دقیقه ۲۱ این دیدار کمال کامیابی‌نیا کارت زرد دریافت کرد.
هر چه از زمان بازی می گذشت و به دقایق پایانی نیمه نخست می‌رسیدیم، شاگردان برانکو تسلط بیشتری به بازی پیدا کردند. آنها در دقیقه ۲۷ صاحب یک ضربه کرنر شدند که در یک رفت و برگشت، علی علیپور درون محوطه جریمه نفت صاحب توپ شد که اما شوت او راهی به دروازه پیدا نکرد.
در نهایت نیمه اول با تساوی بدون گل به پایان رسید.
در آغاز نیمه دوم بازی، زرد پوشان نفت مسجد سلیمان که از حمایت هوادارانشان در ورزشگاه شهید بهنام محمدی بهره می‌بردند، بازی هجومی را در دستور کار خود قرار دادند و با طراحی حملاتی از سمت راست قصد دشتند دروازه پرسپولیس را با خطر روبه‌رو کنند که در این امر ناموافق بودند. در مقابل شاگردان برانکو که هوشمندانه تر بازی می‌کردند در دقیقه ۵۵ پشت محوطه جریمه نفت صاحب یک ضربه ایستگاهی شدند که در ادامه ترابی با ارسال پاس برای سروش رفیعی فرصت بسیار خوبی برای این بازیکن ایجاد کرد تا با یک ارسال مهاجمان پرسپولیس را در موقتی گلزنی قرار دهد اما ارسال او را کامیابی نیا با یک ضربه سر به اوت زد.
در دقیقه حکیم نصاری روی یک پاس زیبا درون محوطه جریمه پرسپولیس صاحب توپ شد که با دخالت محمد نادری نتوانست از این فرصت استفاده کند. البته روی این صحنه، نفتی‌ها و سرمربیشان، علیرضا مرزبان به شدت به تصمیم داور اعتراض کردند چراکه معتقد بودند مدافع پرسپولیس روی نصاری مرتکب خطای پنالتی شده است.
در ادامه محمد نادری در دقیقه ۷۳ پشت محوطه جریمه نفت صاحب توپ شد اما شوت او از بالای دروازه به اوت رفت.
با گذشت زمان شاگردان مرزبان با نظم و انسجام بیشتری بازی را ادامه دادند و شوت زنی از پشت محوطه جریمه پرسپولیس در دستور کارشان قرار گرفت. آن‌ها در دقیقه ۷۸ توسط شادکام فرصت بسیار خوبی برای باز کردن دروازه پرسپولیس به دست آوردند که با بی دقتی این بازیکن، به گل نرسیدند.
پرسپولیس امروز با ترکیب علیرضا بیرانوند، کمال کامیابی‌نیا، مهدی شیری، محمد نادری، شایان مصلح، احمد نورالله‌ی، سیامک نعمتی، سروش رفیعی (۷۱ مهدی شریفی)، مهدی ترابی (۶۳ محمد امین اسدی)، امید عالیشاه (۸۵بشار رسن) و علی علیپور به میدان رفت.
نفت مسجد سلیمان نیز با ترکیب مهرداد طهماسبی، سید هثیم هاشمی‌زاده (۶۴ اسماعیل شریفات) ، مجتبی بیژن، موسی کولیبالی، میلاد خدایی اصل، حکیم نصاری، عباس عسگری (۳۵ اکبر آقایی)، یوسف وکیا، علیرضا علی‌زاده، محمد شادکام (۸۳ میلاد میداودی) ومحمد پاپی بازی کرد.
کد مطلب: 103439
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *