۰
شنبه ۱۷ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۵۲

تبریک لاریجانی به تولیت آستان قدس

رئیس مجلس شورای اسلامی در پیامی انتصاب حجت الاسلام والمسلمین حاج شیخ احمد مروی را به عنوان تولیت آستان قدس رضوی تبریک و تهنیت گفت.
رئیس مجلس شورای اسلامی در پیامی انتصاب حجت الاسلام والمسلمین حاج شیخ احمد مروی را به عنوان تولیت آستان قدس رضوی تبریک و تهنیت گفت.
به گزارش ایسنا، متن پیام تبریک علی لاریجانی به شرح ذیل است:
«بسم الله الرحمن الرحیم
جناب حجت الاسلام و المسلمین آقای حاج شیخ احمد مروی
انتصاب شایسته حضرتعالی که از شخصیت های فرهیخته، هوشمند و متعهد به امانت، دیانت و تقوی می باشید را به عنوان تولیت آستان قدس رضوی تبریک و تهنیت عرض می کنم.
وجود پربرکت ضریح و بارگاه متبرک حضرت ثامن الححج علی بن موسی الرضا(ع) نعمت لایزال و بیکران الهی می باشد که به ملت شریف ایران، مسلمانان جهان و همه دردمندان عنایت گردیده و شایسته است در جهت بهره مندی مردم خداجوی و زائرین عزیز حضرت ثامن الحجج(علیه و علی آبائه السلام) از این منبع پرفیض معنوی و خورشید درخشان، بهترین سازوکار فراهم شود.
امیدوارم با درایت حضرتعالی و عنایت به رهنمودهای رهبری معظم، شاهد تحولات و دستاوردهای چشمگیر بویژه در ارتقاء کیفیت و ارائه خدمات مناسب و درخور به زائرین و نیازمندان و اقشار مستضعف، بهره گیری از ظرفیت های فرهنگی، معنوی و ساماندهی موسسات اقتصادی و تولیدی آن آستان مقدس باشیم.
توفیق روز افزون جنابعالی و دیگر خادمین و خدمتگزاران در آستان قدسی حضرت رضا(ع) را از خداوند منان مسئلت می کنم.
علی لاریجانی
رییس مجلس شورای اسلامی»

     
کد مطلب: 105499
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *