۰
دوشنبه ۱۹ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۴۱

دایی: به‌خاطر من بازی‌ سایپا را پخش‌نمی‌کنند

سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت: کمی هم بدشانس بودیم و دو توپ را به تیرک دروازه زدیم و در نهایت گل سوم را در آخر بازی زدیم.
سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت: کمی هم بدشانس بودیم و دو توپ را به تیرک دروازه زدیم و در نهایت گل سوم را در آخر بازی زدیم.
به گزارش فارس، علی دایی بعد از پیروزی ۳ بر یک مقابل پیکان گفت: هر دو تیم بازی خوبی به نمایش گذاشتند و بازی جذابی بود. پیکان موقعیت‌های زیادی داشت که به گل نرسید و به بازیکنانم تبریک می‌گویم. قبل از گل اول ما هم موقعیت‌های گل داشتیم که از دست دادیم. در ادامه هم بهتر از پیکان بودیم. می‌دانستیم در نیمه دوم شرایط بازی سخت می‌شود. کمی هم بدشانس بودیم و دو توپ را به تیرک دروازه زدیم و در نهایت گل سوم را در آخر بازی زدیم. این مسابقه برای ما خیلی مهم بود. هنوز هم نمی‌دانیم چطور در بازی رفت ۳ بر صفر باختیم در حالیکه در آن بازی هم می‌توانستیم برنده شویم.
 دایی تصریح کرد: تمام ضعف‌های پیکان را می‌دانستیم و نقاط قوت حریف را هم می‌دانستیم. صدرصد نه ولی ۷۰-۸۰ درصد شرایط ما بهتر از حریف بود و از نظر فنی بهتر از پیکان بودیم. 
سرمربی سایپا در مورد اینکه قبل از بازی با پرسپولیس توانستید یک برد پرگل به دست آوردید گفت: مطمئنا بازی با پیکان برای ما خیلی مهم بود و ما را به جمع ۶ تیم اول برگرداند و قبلا هم گفتم تمام توان مان را تا آخر لیگ می‌گذاریم و محکم و مردانه بازی می‌کنیم و برای ما فرقی نمی‌کند مقابل چه تیمی بازی می‌کنیم. باشگاه باید حمایت کند از بازیکنان، در حال حاضر باشگاه از پرداخت ها عقب است . امیدوارم قبل ازبازی با پرسپولیس این مشکل را جبران کنیم و در ادامه لیگ هم بهتر بازی خواهیم کرد. 
دایی افزود: تنهایی نمی‌شود کار کرد. من به تنهایی نمی‌شود کار کنیم. اگر باشگاه حمایت کند و آرامش را به تیم ما بدهد راحت‌تر می‌توانیم کار کنیم و۷ بازی را هم به خوبی پشت سر می‌گذاریم.
 وی در مورد اینکه تغییر مدیریت باعث شده از نظر مالی تغییر کند گفت: خیر، مدیرعامل و چند نفر دیگر که همیشه کنار ما بودند و هستن د و هنوز هم کنار ما هستند. ۷-۸ نفری هستند که عاشقانه ما را حمایت کردند.
 دایی در مورد اینکه چرا هیچ شبکه تلویزیونی این بازی دربی خودرو سازان را پخش نکرد گفت: بی تفاوتی نسبت به تیم‌های لیگ برتری نیست و بی تفاوتی نسبت به تیمی است که من سرمربی آن هستم. شبکه شما، ورزش و... بازی را پخش نکردند فوتبالی نبوده است که بازی ما را پخش نکردند. ما هم مشکلی نداریم و کارمان را می‌کنیم. انشاله تیم هم نتیجه بگیرد.
 
فرکی: در نیمه دوم برتر بودیم اما سایپا برنده شد
حسین فرکی بعد از شکست ۳ بر یک مقابل سایپا در نشست خبری گفت: بابت این باخت برگشتیم به نقطه اول، اینکه تمرکز کنیم روی بخش‌هایی که عیب و ایراد دارد و این ایراد از نیم فصل اول است. در تلاش هستیم اما تلاش ما نتیجه نمی‌دهد. در چند بازی خوب نتیجه گرفتیم اما در این بازی و در نیمه اول پایاپای بازی کردیم و در نیمه دوم برتر بودیم اما سایپا برنده شد.
 وی افزود: دوستی و همدلی در تیم ما بسیار پایین است نمی‌دانم با بازیکنان چطور رفتار کرده‌اند که اینگونه شده است. نتیجه‌اش هم همین می‌شود بعد از عید نتوانستیم شرایط تمرینی خوبی داشته باشیم. اگر هم خوب بود عدم دوستی و رفاقت در تیم اجازه عملکرد خوب را نمی‌داد. اگر وضعیت اینطور ادامه پیدا کند باید به جوانان بیشتر فرصت بدهیم و قید برخی از بازیکنان را بزنیم. 
فرکی تصریح کرد: در این بازی از موقعیت‌هایمان استفاده نکردیم و مهاجمان ما که جایگزین مهاجمان اصلی بودند از فرصت‌ها استفاده نکردند. نیمه دوم را هجومی بازی کردیم. 
وی افزود: در نیمه دوم به گل هم رسیدیم می‌خواستیم به گل مساوی هم برسیم اما گل سوم را از حریف خوردیم. از بازیکنان و رفتارشان ناراضی هستم و باید به دنبال تحول در تیم باشیم. 
سرمربی پیکان تصریح کرد: هیات مدیره باشگاه از تیم حمایت می‌کند و پیش بینی‌ها این بود که تیم را در جایگاه خودش حفظ کنیم و به فکر فصل بعد باشیم. کار ما در ادامه سخت است و با تیم‌های مدعی و هم رده خود بازی داریم و باید روی آینده خود فکر کنیم که چه اتفاقی رخ می دهد.  
وی خاطرنشان کرد: بازیکنان تمرکز لازم را ندارند وقتی تمرکز وجود ندارد بی تفاوتی هم پیش می آید ایجاد کردن این تمرکز کار سختی است از محمد قاضی ناراحت نیستم او بازیکن خوبی است ولی ۸ بازی است که گلی نزده است و ما باید از او ناراحت باشیم. بازیکنان می‌خواهند به فکر خودشان باشند ولی من نمی‌گذارم چنین اتفاقی بیفتند و نمی‌خواهم بازیکنان برای خودشان آمار جمع کنند. من بازیکنی می‌خواهم که گلزنی کند و اگر گل نزند هم همراه تیم باشد.
کد مطلب: 105680
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *