۰
شنبه ۲۴ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۴۵

شهردار تهران به خوزستان رفت

شهردار تهران صبح امروز برای بازدید از مناطق سیل‌زده به خوزستان رفت.
شهردار تهران صبح امروز برای بازدید از مناطق سیل‌زده به خوزستان رفت.
به گزارش ایسنا، پیروز حناچی، شهردار تهران صبح امروز به همراه معاون خدمات شهری شهرداری وارد فرودگاه اهواز شد و به محض ورود به مناطق سیل‌زده رفت و از نزدیک روند امدادرسانی به سیل‌زدگان را بررسی کرد و با هموطنان سیل‌زده به گفت‌وگو پرداخت.
حناچی دراین سفر علاوه بر بازدید از مناطق سیل‌زده و مناطقی که احتمال وقوع سیل در آنها وجود دارد، از اقدامات شهرداری تهران در این مناطق بازدید می‌کند.
شهردار تهران شب گذشته نیز در یک برنامه تلویزیونی با تشریح اقدامات شهرداری در مناطق سیل‌زده، گفت: با وقوع سیل گلستان دو اکیپ از سوی شهرداری تهران به منطقه اعزام شدند؛ یک گروه از سوی سازمان آتش نشانی با تجهیزات کامل به منطقه اعزام شد و بعد از آن فروشگاه «شهروند» تجهیزات، امکانات و کمک‌های لازم را ارسال کرد. این اکیپ‌ها با تجهیزات کامل اعزام شدند و نیازی به پشتیبانی نداشتند.
حناچی این را هم گفت: به استان‌های لرستان و خوزستان نیز از ابتدای نوروز اکیپ‌های امدادی فرستاده ایم و ماشین آلات سنگین هم ارسال شده اند. بعد از دستور وزیر محترم کشور هم در دشت آزادگان و سوسنگرد مستقر شدیم. در حال حاضر در گلستان اکیپ‌های شهرداری همزمان مستقر هستند و با تجهیزاتی که در اختیار دارند، آب را از معابر تخلیه می‌کنند.
به گزارش ایسنا، روز گذشته نیز کاروان کمک‌های شهرداری تهران متشکل از ۷۰ کامیون شامل مایحتاج مردم و نیروهای امدادی از حرم امام خمینی (ره) راهی مناطق سیل زده خوزستان شد.
کد مطلب: 105860
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *