۱
۰
شنبه ۲۴ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۲۴
کواکبیان با تاکید بر لزوم رسیدگی به وضعیت سیل زدگان:

اکنون زمان یقه گیری از دولت نیست

پس از استقرار آرامش نسبی میان سیل زدگان حتما مقصران را مواخذه خواهیم کرد
نماینده مردم تهران در مجلس با اشاره به برخی انتقادها به دولت درباره رسیدگی به سیل زدگان تاکید کرد: الان زمان خوبی برای یقه گیری از دولت نیست، بگذاریم سیل زدگان لرستان، خوزستان و گلستان به حداقل آرامش برسند.
نماینده مردم تهران در مجلس با اشاره به برخی انتقادها به دولت درباره رسیدگی به سیل زدگان تاکید کرد: الان زمان خوبی برای یقه گیری از دولت نیست، بگذاریم سیل زدگان لرستان، خوزستان و گلستان به حداقل آرامش برسند.
«مصطفی کواکبیان» روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار سیاسی ایرنا گفت: ما در مجلس وزرای ذیربط را دعوت کردیم تا به نمایندگان گزارش دهند و پاسخگو باشند. من معتقد هستم که ما میان امدادرسانی هستیم فعلا زمان خوبی برای یقه گیری از دولت نیست بگذاریم سیل زدگان به حداقل آرامش برسند.
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی افزود: ما در مجلس مقصران سیل و کسانی را که می توانستند به مردم خدمت بهتر کنند و نکردند را مورد مواخذه قرار خواهیم داد و هر جا سهل انگاری شده است پیگیری خواهد شد. اما این اتفاقات بعد از آرامش نسبی انجام می شود. 
وی اظهار داشت: بعضی ها در سیلاب عکس سلفی می گیرند، برای خود یادگاری درست می‌کنند و به نحوی از دولت مچ گیری می کنند که چنین کارهایی در زمان سیل درست به نظر نمی رسد.
دبیرکل حزب مردم سالاری درباره قرار دادن نام سپاه پاسداران ایران در فهرست تروریستی آمریکا هم گفت: قرار دادن نام سپاه پاسداران در لیست تروریستی مانور تبلیغاتی آمریکا بود و من معتقدم پیام خوبی از طرف ملت ایران ارسال شد که ما همه پشتیبان سپاه هستیم.
کواکبیان تصریح کرد: البته این به مفهوم اعلام جنگ با آمریکا نیست. مطمئناً از هرگونه تنش پرهیز می کنیم اما آنها بدانند که اگر کوچکترین خطایی کنند با ملت متحد و منسجم مواجه هستند. 
 
کد مطلب: 105930
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *


علی
Iran, Islamic Republic of
اقای کواکبیان عزیز
.سلفی گرفتن منو یاد جنگ هشت ساله میندازه.
.اقایون می اومدند منطقه همون جاها که ما مرخصی می اومدیم برا نظافت‌ و چند ساعت از گلوله ها ارامش بگیریم (پشت خط )عکس یادگاری می گرفتند..
و امروزه همون عکسها شده مدرک جبهه رفتن.
. واماا امروزه .وقتی یک خانم اروپایی میاد مجلس شورای اسلامی..نماینده های محترم سرودست میشکنند. برا سلفی...حالاچطور یک شخص در منطقه سیل از خودش سلفی میگیره ناراحت وازرده خاطر شدن...اگه سلفی بده چرا در مجلس اتفاق افتاد و
..اگه خوبه....پس ین بنده خدا ها رفتن.مناطق سیل وعکسی گرفتند.