۰
جمعه ۶ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۱۸

تراکتورسازی هم حریف شاگردان منصوریان نشد

سرمربی ذوب‌آهن می‌گوید تیمش کار سختی را مقابل تراکتورسازی داشته و به سختی پیروز این میدان شده است.
تراکتورسازی هم حریف شاگردان منصوریان نشد
سرمربی ذوب‌آهن می‌گوید تیمش کار سختی را مقابل تراکتورسازی داشته و به سختی پیروز این میدان شده است.
به گزارش ایسنا، علیرضا منصوریان سرمربی ذوب‌آهن پس از پیروزی تیمش برابر تراکتورسازی در هفته بیست و هفتم لیگ برتر اظهار کرد: تشکر می‌کنم از هوادارانی که به استادیوم آمدند و تیم ما را حمایت کردند چون می‌توانستند در خانه هم این بازی را ببینند و هم بازی سپاهان پرسپولیس را ببینند. به بازیکنان گفتم که دو رکعت نماز شکر به جا بیاورند. بازی بسیار خوبی بود و فکر نمی‌کردیم در اصفهان سوپرایز شویم چون در ۱۵ دقیقه اول فشار زیادی روی دروازه ما آمد. چند بازیکن بودند که کلاس کارشان در میدان بازی کاملاً مشخص بود که یکی از آن‌ها اشکان دژاگه، مسعود شجاعی و احسان حاجی صفی بود و از تیم ما هم دانیال اسماعیلی فرد و مهدی پور بودند.
او ادامه داد: اگر بخواهم یک ستاره را در بازی معرفی کنم، باید قاسم حدادی‌فر را انتخاب کنم. او امروز یک رهبر کامل بود. در خط هافبک هم جوانان خوبی داریم و به‌ آن‌ها اعتقاد داریم. روی گل دوم  که درخشان مهر زد، به نظر من یکی از بهترین گل‌های لیگ بود. اتحاد دوستی بیشتر از کار تاکتیکی ما مشهود بود. در نیمه دوم با توجه فشاری که تراکتورسازی ایجاد  کرده بود، باید سراغ پلن دوم می‌رفتیم و توانستیم کناره‌های زمین را کنترل کنیم. موقعی که مسعود شجاعی تعویض شد کار ما راحت‌تر شد. چون او هر موقع ممکن است یک کار شگفت‌انگیز انجام دهد و جریان بازی را عوض کند. اگر پنالتی تراکتور تبدیل به گل می‌شد شاید جریان بازی تغییر می‌کرد اما مظاهری یک روز خوب را برای خود رقم زد.
سرمربی ذوب‌آهن افزود: من در بهترین زمان ممکن به ذوب‌آهن آمدم و من هم دوست دارم با جوان کار کنم و در ذوب‌آهن سطح توقع خیلی منطقی است که این مساله در بعضی از تیم‌ها وجود ندارد. آقای نمازی هم در این تیم زحمت کشیدند ولی بعضی‌ موقع‌ها آن چیزی که قرار است بشود، نمی‌شود. من به تیمی آمدم که پرستیژ خوبی دارد و هواداران مظلومی دارد و تا حالا حرف زشت از آن‌ها نشنیده‌ام. امیدوارم بتوانیم جوانان خوبی را پرورش دهیم. از اصفهان خیلی خوشم آمده است. فقط زمانی اصفهان کامل می‌شود که رودش خشک نشود. ما فاصله بازی‌هایمان خیلی کوتاه است و باید بازیکنان را طوری بچینیم که برای بازیکنان اتفاق خاصی نیفتد. من امروز خیلی نگران قاسم حدادی‌فر بودم که خدا را شکر اتفاقی نیفتاد. او نبض تیم ماست و اگر مواظبش نباشیم تیم بهم می‌خورد. در این بازی می‌خواستم یک جوان را به بازی بیاورم اما دیدم فضای بازی خیلی سنگین بود. اگر خدا لطف کند دو جوان خوب در بازی‌های آینده به ترکیب می‌آوریم.
او درباره داوری گفت: قبل از پنالتی که برای تراکتور بگیرند، روی بازیکن ما خطا کردند. اما خود پنالتی درست بود. از آقای زرگر هم عذرخواهی می‌کنم که صبوری به خرج دادند. از داور چهارم هم عذر می‌خواهم من بعضی موقع‌ها خط زمین را گم می‌کنم!
کد مطلب: 106605
برچسب ها: تراکتور سازی
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *