۰
سه شنبه ۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۵۸
مدیرعامل شرکت بهینه سازی مصرف سوخت در گفت‌وگو با "مردم‌سالاری آنلاین" عنوان کرد:

پایان آتش‌سوزی در مدارس با جایگزین کردن بخاری‌های هوشمند

شرکت بهینه سازی مصرف سوخت با سازمان نوسازی توسعه و تجهیز مدارس کشور در خصوص جایگزینی بخاري‌های گازي و نفتي با بخاري‌هاي هوشمند به تفاهم رسیدند تا شاید فصل پایانی بر آتش سوزی در مدارس با جایگزین کردن بخاری های هوشمند باشد.
محسن دلاویز مدیرعامل شرکت بهینه سازی مصرف سوخت
محسن دلاویز مدیرعامل شرکت بهینه سازی مصرف سوخت
شرکت بهینه سازی مصرف سوخت با سازمان نوسازی توسعه و تجهیز مدارس کشور در خصوص جایگزینی بخاري‌های گازي و نفتي با بخاري‌هاي هوشمند به تفاهم رسیدند  تا شاید فصل پایانی بر آتش سوزی در مدارس با جایگزین کردن بخاری های هوشمند باشد.
به گزارش مردم سالاری انلاین، جلسه مشترک بررسی رفع مشکلات گرمایش مدارس کشور و پیشگیری از بروز حوادث در زمستان سالجاری، یکشنبه هشتم اردیبهشت‌ماه با حضور مدیرعامل شرکت بهینه‌سازی مصرف سوخت، نماینده بازرسی نهاد ریاست جمهوری، معاون وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور و سرمایه‌گذار عامل صرفه‌جویی، در شرکت بهینه‌سازی مصرف سوخت برگزار شد. در این جلسه محسن دلاویز مدیرعامل شرکت بهینه سازی بر اجرای این تفاهم‌نامه در جهت رفع مشکلات گرمایش مدارس کشور  و پیشگیری از بروز حوادث در زمستان سال جاری تأکید کرد.
محسن دلاویز در گفت‌وگو با "مردم‌سالاری آنلاین" در خصوص هوشمند سازی بخاری‌ها در مدارس کشور گفت: ما در چارچوب مصوبه شورای اقتصاد این اجازه را داریم تا سقف یک میلیون بخاری را در کشور هوشمند کنیم. این مساله به نوبه خود منجر به صرفه‌جویی در زمینه مصرف گاز می‌شود. در خصوص ایمنی مدارس نیز هوشمندسازی بخاری‌ها می‌تواند به دغدغه‌ی حوادث ناشی از آتش‌سوزی به وسیله بخاری‌های غیر ایمنی پایان ببخشد.
وی افزود: ما به خاطر اینکه بتوانیم به بهترین نحو به کشور خدمت کنیم، در خصوص هوشمند کردن بخاری‌ها، اولویت‌ را به مدارس کشور دادیم. در حال حاضر در مدارس کشور بالغ بر 120 هزار بخاری به نوسازی نیاز دارند. ما با سازمان نوسازی آموزش و پرورش تفاهم کرده‌ایم که در قدم اول 50 هزار بخاری هوشمند، جایگزین بخاری‌های مرسوم شود.
مدیرعامل شرکت بهینه‌سازی مصرف سوخت ضمن ابراز امیدواری از بکارگیری بخاری‌های هوشمند در مدارس تصریح کرد: امید است امسال بخش عمده‌ای از این مساله حل و فصل شود. البته واسطه‌ی این کار، بخش خصوصی است که برنده مناقصه ما شده است. در کنار بخش خصوصی، شرکت بهینه‌سازی مصرف سوخت و همچنین سازمان نوسازی توسعه و تجهیز مدارس کشور نیز حضور دارند تا این کار با کیفیت بهتر و در زمان مناسب‌تری به سرانجام برسد.   
دلاویز ابراز داشت: ما این آمادگی را داریم که از هر ارگان یا نهاد دیگری در این بازسازی‌ها بهره‌ ببریم. سازمان‌های بهزیستی، کمیته امداد یا هر نهاد دولتی و اجرایی دیگر اگر اعلام آمادگی کنند، از حضور آنها برای تعویض بخاری‌ها استقبال می‌کنیم.
 
کد مطلب: 106870
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *