۰
دوشنبه ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۳۵

مقابل پرسپولیس با تمام توان بازی می‌کنیم

مدیرعامل باشگاه پارس جنوبی گفت:‌ در بازی با پرسپولیس برای اینکه حق تیم‌های دیگر ضایع نشود با تمام توان بازی خواهیم کرد.
مدیرعامل باشگاه پارس جنوبی گفت:‌ در بازی با پرسپولیس برای اینکه حق تیم‌های دیگر ضایع نشود با تمام توان بازی خواهیم کرد.
به گزارش فارس، تیم فوتبال پارس جنوبی در این فصل در رده دوازدهم جدول قرار گرفته و دغدغه‌ای برای سقوط یا کسب سهمیه ندارد. با این حال بازی تشریفاتی این تیم مقابل پرسپولیس با توجه به جدول لیگ تعیین کننده سرنوشت قهرمان مسابقات است به همین دلیل خیلی‌ها انتظار دارند که پارس جنوبی با تمام توان مقابل پرسپولیس بازی کند. از سوی دیگر برخی پیش‌داوری می‌کنند و می‌گویند پارس جنوبی به دلیل داشتن سرمربی پرسپولیسی مقابل شاگردان برانکو تیمی از پیش بازنده است. 
بهرام رضاییان مدیرعامل باشگاه پارس جنوبی در گفتگویی در مورد این مسائل صحبت کرد که در ادامه می‌خوانید.
بازی با پرسپولیس را چطور می‌بینید؟
بازی خوبی با پرسپولیس انجام می‌دهیم، زیرا نتیجه تلاش سایر تیم‌ها از جمله سپاهان، استقلال و پدیده به نتیجه بازی ما با پرسپولیس مربوط می‌شود و ما هم جوانمردانه و با تمام وجود مقابل پرسپولیس بازی می‌کنیم. اما برخی نیز پیش‌داوری می‌کنند و حرف‌هایی می‌زنند که در شأن تیم ما نیست. 
نتیجه بازی با پرسپولیس هیچ تأثیری در سرنوشت این تیم در لیگ ندارد شاید طبیعی باشد که مقابل پرسپولیس خیلی محکم بازی نکنید.
همانطور که گفتم ما به بازی جوانمردانه و اصول جوانمردی و اصول ورزش در فوتبال احترام می‌گذاریم بنابراین با تمام توان به میدان می‌رویم. همانطور که دیدید بازیکنان پارس جنوبی مقابل تراکتورسازی هم به گونه‌ای بازی کردند که انگار می‌خواهند سهمیه آسیایی بگیرند.
اما پرسپولیس تیم قدرتمندی است که دو دوره قهرمان لیگ برتر شده بنابراین شکست پارس جنوبی نباید خیلی غیرطبیعی باشد.
بله، پرسپولیس شانس اول قهرمانی لیگ است، اما ما مقابل پرسپولیس کم نمی‌گذاریم و وجدان و اعتبار خودمان را زیر پا نخواهیم گذاشت. با تمام توان مقابل پرسپولیس بازی خواهیم کرد و بازی جوانمردانه را معنا می‌کنیم.
در بازی پنج‌شنبه چند درصد از ظرفیت ورزشگاه را به هواداران پرسپولیس اختصاص می‌دهید. با توجه به اینکه احتمال دارد پرسپولیس قهرمان لیگ شود؟
طبق قانون ما همان ۱۰ درصد از ظرفیت سکو‌ها را به هواداران میهمان اختصاص می‌دهیم، اما ممکن است با توجه به شرایط تغییراتی هم در ظرفیت تماشاگران میزبان و میهمان در ورزشگاه ایجاد شود.
کد مطلب: 107614
برچسب ها: پرسپولیس
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *