۰
پنجشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۰۶

برخورد قاطع پلیس با سگ‌گردانی

فرمانده انتظامی خراسان جنوبی با بیان اینکه سگ‌گردانی در سطح شهرهای استان نسبت به کشور کم است اما وجود دارد، تصریح کرد: پلیس با سگ‌گردانی در سطح شهر به شدت برخورد می‌کند.
فرمانده انتظامی خراسان جنوبی با بیان اینکه سگ‌گردانی در سطح شهرهای استان نسبت به کشور کم است اما وجود دارد، تصریح کرد: پلیس با سگ‌گردانی در سطح شهر به شدت برخورد می‌کند.
به گزارش ایسنا، سردار مجید شجاع، دیروز ۲۲ خرداد، در حاشیه مراسم تکریم و معارفه معاون فرماندهی انتظامی خراسان جنوبی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: متاسفانه علی رغم اقدامات انجام شده، از ابتدای سال جاری با افزایش تلفات جاده‌ای مواجه بوده‌ایم.
وی با اشاره به توصیه‌های پلیس برای کاهش سرقت‌ها و تصادفات، تصریح کرد: مردم باید مراقب خودروهای خود بوده و با رعایت مسایل امنیتی مانع از سرقت شوند.
فرمانده انتظامی خراسان جنوبی بیان کرد: خطای انسانی میزان فوتی‌های تصادفات را با افزایش ۴۰ درصدی در سال جاری مواجه کرده است.
شجاع ادامه داد: واژگونی، عدم رعایت قوانین و مقررات رانندگی، تصادفات رخ به رخ و سرعت غیر مجاز از عوامل دیگر بروز تصادفات جاده‌ای امسال بوده است.
وی افزود: ۷۵ درصد آسیب جدی که به موتورسواران بعد از تصادف وارد می‌شود، به علت عدم استفاده از کلاه ایمنی است.
فرمانده انتظامی خراسان جنوبی با اشاره به سرقت‌ها، بیان کرد: بخش عمده‌ای از سرقت‌ها به موارد خرد مانند سرقت قطعات خودرو و سرقت از مغازه‌ها اختصاص دارد که این امر نیز در سال جاری افزایش داشته است.
شجاع ادامه داد: ۷۵ درصد سرقت‌های صورت گرفته طی امسال کشف و به مال باخته‌ها برگشت داده شده است.
وی از کشفیات مواد مخدر نیز سخن گفت و افزود: از ابتدای سال جاری تاکنون نزدیک به ۸.۵ تن انواع مواد مخدر کشف شده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۱۱ درصد افزایش دارد.
شجاع یادآور شد: پلیس با کشف حجاب در خودروها نیز قاطعانه برخورد می‌کند و اجازه تعرض به ارزش‌ها را به افراد هنجار شکن در سطح جامعه نمی‌دهد.
کد مطلب: 109361
برچسب ها: نیروی انتظامی
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *