۰
جمعه ۲۴ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۰۳

استخدام 10هزارنفر در وزارت بهداشت

معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان امور استخدامی و اداری کشور گفت: در سال جاری از سوی دولت مجوز برای استخدام ده هزار نفر در وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی صادر شده است.
معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان امور استخدامی و اداری کشور گفت: در سال جاری از سوی دولت مجوز برای استخدام ده هزار نفر در وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی صادر شده است.
به گزارش ایسنا، جمشید انصاری در نشست اعضای شورای اداری سیستان و بلوچستان، اظهار کرد: با همکاری وزارت علوم برای در نظر گرفتن مجوز استخدامی بیشتر به دانشگاه‌های علوم پزشکی سیستان و بلوچستان مذاکراتی را انجام می‌دهیم.
این مسئول ادامه داد: در سال جاری دو آزمون استخدامی در کشور برگزار می‌شود که بیشترین سهمیه جذب به وزارتخانه بهداشت و آموزش و پرورش اختصاص یافته است.
معاون رئیس جمهوری تصریح نمود: دانشگاه‌های علوم پزشکی و آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان برای جذب سهمیه بیشتر در آزمون استخدامی امسال با وزاتخانه‌های مربوطه رایزنی کنند.
به گفته وی هر مجوز استخدامی که وزیر علوم برای دانشگاه‌های سیستان و بلوچستان درخواست کند سازمان امور اداری و استخدامی کشور بدون بررسی با آن موافقت می‌کند.
انصاری با بیان اینکه مجوز استخدامی در ۲ وزارتخانه علوم و آموزش و پرورش بر عهده وزیر است، گفت: وزارت آموزش و پرورش در ۲ سال اخیر ۲ هزار و ۴۰۰ نفر مجوز استخدامی داشته که همگی آنان جذب شده‌اند.
رئیس سازمان امور استخدامی و اداری کشور، تصریح کرد: ۲۵ هزار مجوز جذب برای دانشگاه فرهنگیان صادر شده که از وزارت آموزش و پرورش می‌خواهیم هزار و ۵۰۰ سهمیه را به سیستان و بلوچستان اختصاص دهد.
وی اظهار کرد: امسال هزار و ۲۰۰ فارغ‌التحصیل از دانشگاه فرهنگیان سیستان و بلوچستان داریم که این بهترین روش تأمین نیروی انسانی آموزش و پرورش این استان است.
انصاری بیان کرد: مجوز استخدامی به وزارت آموزش و پرورش داده شده که نمایندگان مردم سیستان و بلوچستان در مجلس شورای اسلامی پیگیرهای لازم را برای جذب سهمیه بیشتر به این استان با وزارتخانه مربوطه انجام دهند.
وی افزود: همچنین مجوز استخدامی ۲ هزار نفر به طور ویژه در آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان به وزارتخانه مربوطه داده شده است.
معاون رئیس جمهوری گفت: ۱۵ هزار مجوز استخدامی پارسال به وزارت آموزش و پرورش تعلق گرفت که از این تعداد تنها چهار هزار مجوز استخدام نشده داریم.
 
     
کد مطلب: 109390
برچسب ها: وزارت بهداشت
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *