۰
يکشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۴۹

بازسازی واقعه غدیر در 8 نقطه استان کرمانشاه

مسئول اردویی، گردشگری و راهیان نور سپاه نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه از بازسازی واقعه غدیر در هشت نقطه استان همزمان با روز عید غدیر خبر داد.
مسئول اردویی، گردشگری و راهیان نور سپاه نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه از بازسازی واقعه غدیر در هشت نقطه استان همزمان با روز عید غدیر خبر داد.
 یونس عزیزی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، با بیان اینکه سابقه بازسازی واقعه غدیر به سال 89 برمی‌گردد، اضافه کرد: امسال واقعه غدیر در شهرستان های کرمانشاه، اسلام آبادغرب، دالاهو، گیلانغرب، هرسین، صحنه، کنگاور و سنقروکلیایی بازسازی می‌شود.
عزیزی ادامه داد: بازسازی اتفاقات رخ داده در جریان واقعه غدیر، قرائت خطبه غدیر و... از جمله برنامه های این ویژه برنامه معنوی خواهد بود.
مسئول اردویی، گردشگری و راهیان نور سپاه نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه افزود: پیش بینی می شود بازسازی واقعه غدیر در شهر کرمانشاه بین پنج تا شش هزار نفر و در دیگر شهرستان های محل برگزاری مراسم بین چهار تا پنج هزار بازدید کننده داشته باشد.
وی گفت: بازسازی واقعه غدیر با هدف روشنگری و آشنایی جامعه با اتفاقات رخ داده در جریان واقعه غدیر برگزار خواهد شد و امیدواریم این حرکت بتواند نقش مهمی در معرفی این واقعه مهم به جامعه به ویژه جوانان داشته باشد.
مسئول اردویی، گردشگری و راهیان نور سپاه نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه با اشاره به رایگان بودن حضور همه مردم در این مراسم، از خانواده‌ها خواست تا برای حضور در این برنامه معنوی به همراه فرزندانشان برنامه‌ریزی کنند.
عزیزی گفت: ویژه برنامه بازسازی واقعه غدیر در شهر کرمانشاه از ساعت 18 روز عید غدیر (29 مرداد) در بلوار تاق‌بستان، جنب حوزه علمیه برگزار خواهد شد.
کد مطلب: 113101
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *