۰
سه شنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۱۹

سلامت و زندگی خوب مردم هدف اول ما

رییس جمهور تصریح کرد که خوشحال کننده است که جوانان روستایی احساس کنند همه امکانات زندگی سالم و خوب در کنار آنها قرار دارد.
رییس جمهور تصریح کرد که خوشحال کننده است که جوانان روستایی احساس کنند همه امکانات زندگی سالم و خوب در کنار آنها قرار دارد.
به گزارش ایسنا، حجت الاسلام و المسلمین  حسن روحانی امروز (سه شنبه) در جلسه شورای اداری استان کرمان و افتتاح بیش از ۱۰۰۰ پروژه در استان کرمان به صورت ویدیو کنفرانس با اشاره به پروژه های افتتاح شده در استان کرمان اظهار کرد: این پروژه ها نشان می دهد که بخش خصوصی و دولت در کنار یکدیگر بوده اند و افتتاح ۸ هزار میلیارد تومان پروژه های صنعتی در استان نشان از این همکاری و همدلی بوده است.
وی با بیان اینکه این رقم، رقم بسیار بزرگی است که نشان می دهد کارآفرینان، شرکت های فعال و همه ارگان ها در کنار دولت مشغول به کار هستند افزود: افتتاح کارخانه اسید سولفوریک مجموعه مس سرچشمه نه تنها از بعد صنعتی بلکه از دیدگاه زیست محیطی بسیار مهم است و باید سلامت و زندگی خوب مردم به عنوان هدف اول ما باشد و این طرح برای مردم رفسنجان و استان کرمان را بسیار خوب ارزیابی می کنیم.
روحانی با اشاره به افتتاح ۱۴ طرح ورزشی در استان کرمان گفت: خوشحالیم که برخی از تلاش های وزارت ورزش و جوانان برای روستاها است و یکی از افتخارات این دولت برای تلاش به خدمت رسانی به روستاها بوده و آمار و ارقام نشان می دهد که تلاش ۸ ساله این دو دولت، کارهای بزرگی در آب، برق، گاز، مدارس، اشتغال، بوم گردی، ارتباطات و ... را برای روستاها انجام داده و خوشحال کننده است که جوانان روستایی احساس کنند همه امکانات زندگی سالم و خوب در کنار آنها قرار دارد.
وی با بیان اینکه بیش از ۱۱۳۵ طرح با ۵۰۰ میلیارد تومان اعتبار و با اشتغالزایی ۲۲۰۰ نفر در این مراسم افتتاح و برخی نیز آغاز شده است، افزود: ظرفیت صنایع تبدیلی و تکمیلی در دولت تدبیر و امید با افزایش ۶۲ درصدی روبه رو بوده است.
کد مطلب: 118061
برچسب ها: حسن روحانی
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *