۰
سه شنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۳۶
رئیس سازمان بهزیستی کشور خبر داد

پرداخت مستمری آبان‌ماه

پرداخت یارانه حمایتی دولت به مددجویان سازمان بهزیستی کشور​​​​
رئیس سازمان بهزیستی کشور از پرداخت مستمری آبان ماه بیش از یک میلیون و ۸۰ هزار خانوار تحت پوشش سازمان بهزیستی کشور خبر داد.
رئیس سازمان بهزیستی کشور از پرداخت مستمری آبان ماه بیش از یک میلیون و ۸۰ هزار خانوار تحت پوشش سازمان بهزیستی کشور خبر داد.
وحید قبادی دانا در گفت‌وگو با ایسنا، با بیان اینکه امروز مستمری آبان ماه مددجویان سازمان بهزیستی از محل اعتبارات این سازمان و هدفمندی یارانه‌ها پرداخت شد، گفت: این مستمری برای یک میلیون و ۸۰ هزار خانوار تحت پوشش سازمان بهزیستی واریز شده است.
وی ادامه داد: همچنین یارانه بیش از ۱۰۰۰ مرکز نگهداری شبانه روزی معلولان، سالمندان، بیماران روانی مزمن و معلولان ذهنی، جسمی و حرکتی نیز که شامل ۴۷ هزار نفر هستند نیز تا پایان مهرماه برای هر فرد تقریبا ۷۷۰ هزار تومان پرداخت شده است.
رئیس سازمان بهزیستی کشور یادآور شد: یارانه‌ی تا پایان مهر ماهِ بیش از ۱۶۰۰ مرکز توانبخشی روزانه معلولان در سراسر کشور که حدود دو ماه پرداخت نشده بود، پرداخت شد.
قبادی دانا در ادامه از واریز یارانه‌ی تا پایان مهرماه و امداد فرزندان تحت پوشش سازمان بهزیستی کشور که شامل ۲۶ هزار فرزند هستند نیز خبر داد.
به گفته رئیس سازمان بهزیستی کشور یارانه حمایتی دولت که تا دیشب برای ۲۰ میلیون نفر واریز شده بود شامل مددجویان سازمان بهزیستی کشور نیز بوده است.
کد مطلب: 118523
برچسب ها: بهزیستی
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *