۰
سه شنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۳۷

نایب قهرمانی عجیب ایران در فوتسال

تیم بلاروس با شکست ایران قهرمان تورنمنت فوتسال مشهد شد.
تیم بلاروس با شکست ایران قهرمان تورنمنت فوتسال مشهد شد.
به گزارش ایسنا، تیم ملی فوتسال کشورمان در دومین و آخرین بازی خود در تورنمنت سه جانبه مشهد مقابل بلاروس شکست خورد. در نیمه اول ابتدا تیم ایران توسط مهدی جاوید به گل رسید اما در ادامه بلاروس توانست دوبار روی اشتباهات دفاعی تیم کشورمان دروازه را باز کرده و نیمه اول را با برتری 2 بریک به رختکن برود. در این نیمه ایران چند بار تیرک دروازه حریف را به لرزه در آورد.
در شروع نیمه دوم همکاری مهدی جاوید و اصغر حسن زاده با گلزنی کاپیتان تیم ایران همراه شد اما لحظاتی بعد بلاروس بار دیگر برتری خود را بر تیم کشورمان دیکته کرد و به گل سوم رسید. ایران که برای قهرمانی در این تورنمنت به پیروزی نیاز داشت تلاش زیادی برای رسیدن به برتری انجام داد و حتی در دقایق پایانی رو به پاورپلی هم آورد اما راه به جایی نبرد تا این بازی با برتری 3بر2 بلاروس خاتمه یافته و ایران شکستی عجیب را مقابل تیم بیستم جهان تجربه کند.
در بازی دیروز تیم بلاروس موفق به شکست 4 بر یک اسلواکی شده بود تا با توجه به تساوی ایران و اسلواکی در روز اول در نهایت بلاروس عنوان قهرمانی را از آن خود کرده،ایران نایب قهرمان شود و اسلواکی بر سکوی سومی بایستد.
با وجود پایان تورنمنت مشهد،تیم های ایران و اسلواکی فردا یک بازی دوستانه را برگزار می‌کنند.
کد مطلب: 119415
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *