کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

ویلموتس توافق با فدراسیون فوتبال را رد کرد

14 آذر 1398 ساعت 10:02

مارک ویلموتس سرمربی بلژیکی تیم ملی فوتبال ایران با انتشار توییتی توافق با فدراسیون فوتبال را در خصوص فسخ قرارداد تکذیب کرد.


مارک ویلموتس سرمربی بلژیکی تیم ملی فوتبال ایران با انتشار توییتی توافق با فدراسیون فوتبال را در خصوص فسخ قرارداد تکذیب کرد.
به گزارش مردم سالاری آنلاین، سرمربی بلژیکی تیم ملی فوتبال ایران در حساب کاربری شخصی خود در توییتر نوشت: برخلاف آنچه رسانه‌های ایران منتشر کرده اند، من با فدراسیون فوتبال ایران به توافق نرسیده‌ام. برای رسیدن به راه حل در حال مذاکره هستیم. پرونده در اختیار وکلای من است و نمی خواهم بیشتر از این در مورد این موضوع اظهارنظر کنم.
این در حالی است که چهارشنبه شب برخی از رسانه ها اعلام کرده بودند که مذاکرات بین ویلموتس و مهدی تاج رییس فدراسیون فوتبال به نتیجه رسیده و طرفین برای قطع همکاری به توافق رسیدند. رییس فدراسیون فوتبال و ویلموتس در ایتالیا مذاکرات را انجام دادند و بعد از حدود ۴۸ ساعت برای فسخ قرارداد به توافق رسیدند و در بیانیه فدراسیون نیز آمده بود غرامتی بابت فسخ به مرد بلژیکی داده نخواهد شد. حالا برانکو از هر زمانی به نیمکت تیم ملی نزدیک‌تر شده است و مذاکرات رسمی‌تر با حضور تاج بین دو طرف انجام خواهد شد.


کد مطلب: 119489

آدرس مطلب :
https://www.mardomsalari.ir/news/119489/ویلموتس-توافق-فدراسیون-فوتبال-رد

مردم سالاری آنلاين
  https://www.mardomsalari.ir