۱
۰
دوشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۱۶

توهین به رخشان بنی اعتماد در صداوسیما

توهین محمدصادق کوشکی به رخشان بنی‌اعتماد در برنامه جهان آرا شبکه افق اعتراض انجمن مستندسازان سینمای ایران را به دنبال داشت.
توهین محمدصادق کوشکی به رخشان بنی‌اعتماد در برنامه جهان آرا شبکه افق اعتراض انجمن مستندسازان سینمای ایران را به دنبال داشت.
در بیانیه انجمن مستندسازان سینمای ایران، خطاب به علی عسگری، رئیس سازمان صدا و سیما آمده است: اگر برنامه‌های تلویزیون و شبکه‌های اجتماعی را دنبال می‌کنید حتما از توهین آشکار و بی‌شرمانه به شان یک بانوی ایرانی و خانواده‌ی ایشان و تهدید علنی جمع بزرگی از مردم، در یکی از برنامه‌های زنده‌ی شبکه‌ی افق توسط محمدصادق کوشکی، مهمان برنامه مطلع هستید.
بخش‌هایی از این برنامه در ساعات گذشته دست به دست در شبکه‌های اجتماعی می‌چرخد و عرق شرم بر پیشانی مردم سیاهپوش کشور می‌نشاند. آیا نمی‌شود پایان و نهایتی برای این بی‌احترامی‌ها به شان و حقوق مردم در صدا و سیما متصور بود ؟
بانو رخشان بنی‌اعتماد از مفاخر فرهنگ و هنر این سرزمین و از پیشکسوتان به نام انجمن مستندسازان سینمای ایران است.
ما هر چند به رویه‌ی جاری و ساری در برنامه‌سازی‌های جانب‌دارانه در شبکه‌ی مذکور عادت کرده و به آن وقعی نمی‌نهیم اما این اهانت آشکار به شان یکی از اعضای خود را برنمی‌تابیم و درخواست برخورد جدی با متخلفین و عذرخواهی رسمی جنابعالی از جامعه‌ی هنری و مردم ایران را داریم.
دانلود
کد مطلب: 121930
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *


سید آرش
Iran, Islamic Republic of
یعنی این کوشکی ارتش بزرگ جمهوری اسلامی ایران و نیروهای انتظامی چی فرض کرده که همچین صحبتی میکنه؟

اگه سپاه نبود به داعش به نوامیس ایران تجاوز میکرد؟
پس ارتش و نیروهای انتظامی کشک؟...
باید در وهله اول از خود سپاه واسه فرافکنی که کرده، ارتش و تمامی نیروهای انتظامی و مسلح عذر خواهی کنه

نباید این افراد که وحدت و همبستگی کشور و ملت رو هدف قرار گرفتن بدون مجازات رها بشن