۰
سه شنبه ۲۴ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۲۵

حکم اعدام برای متهمان حمله به کلانتری اهواز

سخنگوی قوه قضائیه از صدور حکم متهمان به حمله به کلانتری اهواز خبر داد.
سخنگوی قوه قضائیه از صدور حکم متهمان به حمله به کلانتری اهواز خبر داد.
به گزارش ایلنا، غلامحسین اسماعیلی در نشست خبری امروز صبح خود در خصوص پرونده حمله به کلانتری اهواز گفت: در یکی از حملات تروریستی در استان خوزستان که عناصر آن هم وابسته به خارج از کشور بودند و منجر به شهادت دو مامور و زخمی شدن یک مامور شد و درصدد ارسال فیلم به خارج از کشور بودند افراد دستگیر و محاکمه شدند و سه متهم به اعدام محکوم شدند و سایر متهمان به حبس‌های ١۵، ١٠ و ۵ ساله محکوم شدند. ما در خصوص حملات تروریستی به هیچ عنوان اهل مسامحه نیستیم.
لازم به توضیح است که ساعت ۱:۰۵ بامداد ۲۵ اردیبهشت ماه ۹۵ تعدادی از اشرار که به سلاح گرم مسلح بودند با حمله به نگهبان کلانتری ۲۲ مجاهد اهواز او را مجروح و وارد کلانتری شدند.
این افراد به محض ورود به داخل مقر انتظامی اقدام به تیر اندازی به سمت ماموران کردند و پس از به رگبار بستن ماموران انتظامی، با تهدید از محل متواری شدند. در این درگیری، گروهبان یکم عزیزالله بهمنی و ستوان سوم علی بخش حسنوند به علت اصابت گلوله به سر به شهادت رسیدند.
همچنین سرباز حسین آلبوبالد و گروهبان یکم مسلم یادگاری نیز در این حمله تروریستی مجروح شدند که برای درمان به بیمارستان منتقل شدند.
کد مطلب: 121977
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *