۰
سه شنبه ۱ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۱۱
پیشنهاد برای اصلاح نظام فروش در ایران خودرو و سایپا

فاصله ١٨ ماهه خرید خودرو را افزایش دهید

سال گذشته در پی هجوم اقشار مختلف مردم برای خرید خودرو ،مطلبی پیشنهادی از سوی «عصرخودرو» منتتشر شد تا کدهای ملی ثبت نام شده بین دو خودروساز مبادله شود تا خریداران واقعی خودرو در ثبت نام ها حضور داشته باشند که این پیشنهاد به سرعت عملیاتی و در کمتر از ٤٨ ساعت اجرای آن آغاز شد.
سال گذشته در پی هجوم اقشار مختلف مردم برای خرید خودرو، مطلبی پیشنهادی از سوی «عصرخودرو» منتتشر شد تا کدهای ملی ثبت نام شده بین دو خودروساز مبادله شود تا خریداران واقعی خودرو در ثبت نام ها حضور داشته باشند که این پیشنهاد به سرعت عملیاتی و در کمتر از ٤٨ ساعت اجرای آن آغاز شد.
به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو»، این روزها نیز هجوم اقشار مختلف مردم برای ثبت نام بالا رفته است و یکی دیگر از شاخص های خرید خودرو یعنی محدودیت ١٨ ماهه، مجددا بسیاری از دلالان را وارد چرخه تقاضا کرده است. اگر کسی ١٨ ماه قبل موفق به خرید خودرو شده چه دلیلی دارد دوباره وارد لیست میلیونی متقاضیان خودرو شود؟ مسئولانی که ممنوعیت زمانی ١٨ ماهه را مصوب کرده اند به راحتی می توانند این زمان را تا سه برابر و یا بیشتر افزایش دهند تا خریداران واقعی بیشتری در صف تقاضای نامحدود خودرو قرار بگیرند.به نظر می رسد با این تصمیم نارضایتی روزافزون مردمی که ماههاست موفق به ثبت نام خودرو نشده اند کاهش محسوسی پیدا کند.
کد مطلب: 122439
برچسب ها: خودرو
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *