۰
دوشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۴۰

اخطار اتحادیه جهانی کشتی به مربی ایرانی

اتحادیه جهانی کشتی با ارسال نامه ای به فدراسیون کشتی به مربی خاطی در رقابت های بین المللی کشتی فرنگی جام تختی اخطار داد.
اتحادیه جهانی کشتی با ارسال نامه ای به فدراسیون کشتی به مربی خاطی در رقابت های بین المللی کشتی فرنگی جام تختی اخطار داد.
به گزارش ایسنا، متن نامه ارسالی اتحادیه جهانی کشتی به شرح زیر است:
مورد توجه آقای رحیم گیوی مربی محمدرضا گرایی در مسابقات جام تختی 2020
موضوع: حوادث پیش آمده در خلال مسابقات جام تختی 2020
آقای گیوی،
در خلال مسابقات جام تختی که (در تاریخ 3 و 4 بهمن 1398) در شهر شیراز برگزار شد، جنابعالی به منظور اعتراض به تصمیمات داوری در مسابقات یک چهارم نهایی وزن 72 کیلوگرم بین امین کاویانی نژاد و محمدرضا گرایی، وارد تشک شده اید و به داور و رئیس تشک بی احترامی کرده اید.
به خاطر این رفتار، شما یک کارت زرد و سپس یک کارت قرمز دریافت کردید و سپس توسط مأموران امنیتی از سالن بیرون برده شده اید.
چنین رفتاری غیر قابل قبول بوده و برخلاف قوانین اتحادیه جهانی کشتی، به خصوص قوانین بین المللی کشتی، قوانین رفتاری در خلال مسابقات اتحادیه جهانی کشتی و در نهایت بر خلاف آیین نامه انضباطی می باشد.
اگرچه این رفتار انضباطی شدن و محرومیت را شامل می شود اما با توجه به اینکه هیچگونه درگیری فیزیکی صورت نگرفته است، رئیس کمیته انضباطی تصمیم گرفت که فقط یک اخطار به شما بدهد.
توجه فرمایید که این اخطار در پرونده انضباطی اتحادیه جهانی کشتی ثبت گردید و در صورت بروز هرگونه رفتار مشابه دیگر در آینده، این اخطار در نظر گرفته خواهد شد.
کد مطلب: 123934
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *