۰
دوشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۲۶

برنامه ریزی برای سفر با 5 اپلیکیشن

اگر اهل سفر هستید این اپلیکیشن‌ها به‌کارتان می‌آید.
برنامه ریزی برای سفر با 5 اپلیکیشن
اگر اهل سفر هستید این اپلیکیشن‌ها به‌کارتان می‌آید.
به گزارش چمدان، از لحظه‌ای که تصمیم به سفر کردن می‌گیرید و تا زمانی که به مقصد می‌رسید، استرس‌ها و دل نگرانی‌های فراوانی به وجود می‌آید که با برنامه‌ها و تکنولوژی‌های جدید می‌توان این استرس‌ها را کاهش داد.
به غیر از بودجه، برنامه‌ریزی و سبک سفر کردن، کارهای زیادی را باید برای یک سفر انجام داد مانند نکات و هشدارهایی که برای مقصد وجود دارد. از این رو استفاده از برنامه‌های گوناگون کمک بسیاری به مسافران در زمینه‌های مختلف می‌کند.

AllTrails: مناسب برای پیاده روی
AllTrails یک برنامه و وبسایت برای تلفن همراه است که به شما کمک می‌کند تا بیرون بروید و از مسیرهای پیاده روی با استفاده از تصاویر و نقشه‌ها شما را آگاه می‌سازد. اگر نسخه پولی آن را خریداری کنید می‌توانید این نقشه‌ها و مسیرها را به صورت آفلاین همراه خود داشته باشید و برای مکان‌های ناآشنا یک برنامه بسیار کاربردی است.

GasBuddy: مناسب برای پیدا کردن پمپ بنزین
در هنگام رانندگی و سفرهای بین جاده‌ای، GasBuddy می‌تواند کمک بسیاری باشد. این برنامه مکان پمپ بنزین‌ها و قیمت‌ها را نشان می‌دهد. البته این برنامه در حال حاضر تنها در کشورهای استرالیا و کانادا قابل استفاده است.

Google Flights: مناسب برای انتخاب پرواز
با وجود تمام سایت‌ها و برنامه‌های عالی جست و جوی مسافرتی که این روزها در دسترس است، Google Flights از مواردی است که باید به این لیست اضافه شود. از آن برای انتخاب سریع پرواز استفاده کنید و همچنین به شما اجازه می‌دهد تا مقصد مورد نظر را براساس قیمت و زمان آن انتخاب کنید.

Roomer Travel: رزرو هتل را بفروشید
هنگام لغو شدن سفر، با هتل رزرو شده چه باید کرد؟ با برنامه یا وب سایت Roomer Travel می‌توان رزرو هتل را به افراد دیگر که به آن نیاز دارند، با هزینه‌ای کمتر بفروشید و تا حدودی پول از دست رفته خود را بازگردانید.

TripAdvisor: مناسب برای پیدا کردن اطلاعات سفر
بعضی اوقات افراد مجبور به مسافرت به مقاصدی می‌شوند که هیچ اطلاعی از آنجا ندارند، مانند قرارهای کاری یا عروسی. اگر به مکانی سفر می‌کنید که هیچ اطلاعی از آن مقصد ندارید، به TripAdvisor مراجعه کنید تا تمام اطلاعات مورد نیاز و مکان‌هایی که باید از آن دیدن کرد مانند هتل‌ها و رستوران‌های معروف را به شما معرفی کند.
کد مطلب: 123987
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *