۰
چهارشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۳۵

کلاسهای دانشگاه شهیدبهشتی مجازی میشود

دانشگاه شهید بهشتی اعلام کرد: در صورت تداوم تعطیلی در هفته‌های آینده، دانشگاه کلاس‌های دروس نظری را به‌صورت غیرحضوری از روز شنبه ۱۰ اسفند تا پایان سال ارائه خواهد کرد.
دانشگاه شهید بهشتی اعلام کرد: در صورت تداوم تعطیلی در هفته‌های آینده، دانشگاه کلاس‌های دروس نظری را به‌صورت غیرحضوری از روز شنبه ۱۰ اسفند تا پایان سال ارائه خواهد کرد.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از دانشگاه شهید بهشتی، جلسه هیئت رئیسه دانشگاه شهیدبهشتی با حضور اعضا و مدیران آموزش مجازی دانشگاه تشکیل و دربارۀ فعالیت‌های آموزشی دانشگاه به‌صورت غیرحضوری و مجازی، تصمیمات زیر اتخاذ شد:
۱- با توجه به شیوع ویروس کرونا و تعطیلی بخش آموزش حضوری دانشگاه در هفتۀ جاری، در صورت تداوم این وضعیت در هفته‌های آینده، دانشگاه کلاس‌های دروس نظری را به‌صورت غیرحضوری از روز شنبه مورخ ۱۳۹۸/۱۲/۱۰ تا پایان سال ارائه خواهد کرد.
۲- برقراری غیرحضوری کلاس‌ها معادل حداقل دو هفتۀ درسی،  به شیوه‌های مختلف ازجمله با استفاده از سامانۀ یادگیری آموزش‌های الکترونیکی دانشگاه (http://lms.sbu.ac.ir/)،یادرس‌افزار دانشگاه (http://courseware.sbu.ac/) و روش‌های دیگری به اشتراک‌گذاری مناسب منابع درسی و تالار گفتگو بین استاد و دانشجویان، به دو صورت بر خط یا غیر برخط انجام می‌گیرد.
۳- با فرض اینکه در هفته‌های آینده آموزش حضوری دانشگاه تعطیل باشد، کادر علمی و پرسنل دانشگاه تعطیل نخواهند بود و اعضای محترم هیئت‌علمی می‌توانند با حضور در دفاتر کار خود و با استفاده از امکانات دانشگاه، آموزش‌های غیرحضوری را آغاز کنند.
۴- مرکز آموزش‌های مجازی و مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات دانشگاه حمایت‌های فنی و تخصصی لازم را در این خصوص ارائه می‌کنند.
۵- از روسای محترم دانشکده‌ها/پژوهشکده‌ها انتظار می‌رود که تمهیدات لازم برای پیگیری و اجرای موارد فوق را به عمل آورند.
۶- در صورتی‌ که به هر دلیل، استاد موفق به ارائۀ درس به‌صورت غیرحضوری نشد، لازم است پس از بازگشایی کلاس‌ها معادل دو هفته درس را به‌صورت کلاس‌های جبرانی ارائه نماید.
۷- معاونت آموزشی دانشگاه شیوه‌نامۀ اجرایی مربوط به اقدامات فوق را ابلاغ و پیگیری خواهد کرد.
کد مطلب: 124512
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *