۰
دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۱۵
برای مقابله با ویروس کرونا؛

گروه بهمن طرح امداد جاده ای اجرا نخواهد کرد

گروه بهمن برای مقابله با شیوع ویروس کرونا و در راستای حفظ سلامت هموطنان، امسال طرح خدمات امداد جاده ای ویژه نوروز را اجرا نخواهد کرد
گروه بهمن طرح امداد جاده ای اجرا نخواهد کرد
برای مقابله با ویروس کرونا؛
 گروه بهمن امسال طرح امداد جاده ای ویژه نوروز را اجرا نخواهد کرد

گروه بهمن برای مقابله با شیوع ویروس کرونا و در راستای حفظ سلامت هموطنان، امسال طرح خدمات امداد جاده ای ویژه نوروز را اجرا نخواهد کرد.
به گزارش مردم سالاری آنلاین،در پی شیوع ویروس کرونا در سطح کشور، در راستای حفظ سلامت شهروندان و جلوگیری از تسری این مهمان ناخوانده، سفرهای نوروزی به اکثر استان های کشور ممنوع شد. گروه بهمن برخلاف رسم هر ساله ی خود، پیرو بخشنامه های ابلاغی از سوی ستاد مقابله با ویروس کرونا و لزوم اتخاذ تمهیدات لازم به منظور جلوگیری از تسری این ویروس و در راستای حفظ سلامت هم میهنان و شهروندان، طرح امدادی سفرهای نوروزی در سال 99 را اجرا نخواهد کرد. همچنین ارائه خدمات در نمایندگی های مجاز گروه بهمن در سطح کشور، از 29 اسفند 98 لغایت 16 فروردین 99 صرفاً بر اساس تصمیمات و ابلاغیه های مراجع ذیصلاح مربوطه (استانداری، فرمانداری و...) میسر خواهد بود و بر این اساس نمایندگی مرکزی در صورت دارا بودن شهر تهران نسبت به شرط مذکور، پشتیبانی لازم و خدمت رسانی خواهد کرد.
گروه بهمن در راستای حفظ حقوق مشتریان خود و با توجه به شرایط خاص حادث شده و به منظور جلوگیری از هر گونه تردد غیر ضروری، بازه انجام سرویس های ادواری و همچنین طول مدت زمانی گارانتی دارندگان خودروهای این شرکت که مهلت مقرر آن ها در این ایام به اتمام می رسد، متناسب با این مدت افزوده خواهد شد. لازم به ذکر است در صورت افزایش پیمایش و کیلومتر کارکرد، خودرو شامل این طرح نمی شوند.
مشتریان در صورت نیاز به آگاهی از امکان ارائه خدمات در نمایندگی مورد نظر خود می توانند با شماره نمایندگی و یا 48027-021 تماس حاصل نمایند.
کد مطلب: 125638
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *