۰
شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۵۰

بازگشایی مجموعه های ورزشی تا اواسط خرداد

سازمان ورزش شهرداری تهران در اطلاعیه ای از بازگشایی مجدد بیش از ۲۰۰ مجموعه آبی و چند منظوره خود در راستای مصوبه ستاد ملی کرونا، اواسط خرداد ماه برای حضور شهروندان خبرداد.
سازمان ورزش شهرداری تهران در اطلاعیه ای از بازگشایی مجدد بیش از ۲۰۰ مجموعه آبی و چند منظوره خود در راستای مصوبه ستاد ملی کرونا، اواسط خرداد ماه برای حضور شهروندان خبرداد.
به گزارش روز شنبه سازمان ورزش شهرداری تهران، مطابق مصوبه اخیر ستاد ملی مبارزه با کرونا و کاهش برخی محدودیت ها در انجام فعالیت های اجتماعی، اماکن ورزشی غیرآبی شهرداری تهران از اواسط خرداد ماه با رعایت تمامی پروتکل های ابلاغی و موازین بهداشتی و نیز ضدعفونی و گندزدایی مستمر و مرتب این مجموعه ها، بازگشایی خواهند شد.
براین اساس تمامی نکات یاد شده تحت نظر مدیران و پرسنلی که علاوه بر مهارت های فنی و مدیریتی، در زمینه مقابله با ویروس کرونا آموزش و مهارت های لازم را فراگرفته اند، به صورت دقیق و با نظارت های دائمی بازرسین سازمان ورزش انجام می شود.
همچنین طی روزهای پیش رو نیز ضدعفونی تمامی مجموعه های ورزشی شهرداری تهران انجام شده و حضور شهروندان محترم در اماکن ورزشی با رعایت پروتکل های بهداشتی ممکن خواهد بود.  
گفتنی است که ورزش؛ به عنوان یکی از راهکارهای مطمئن و آزموده شده به منظور تقویت قوای جسمانی وارتقای سطح سیستم ایمنی بدن از یک سو و ایجاد نشاط و شادابی و ارتقای آمادگی روحی برای غلبه بر چالش های مختلف از سوی دیگر، حضور پرشور شهروندان در عرصه ورزش را بیش ازگذشته ضروری دانسته که امیدواریم به زودی و با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی از سوی شهروندان، به زودی شاهد برقراری وضعیت سفید کرونا در شهر تهران و فراگیری هرچه بیشتر ورزش همگانی در پایتخت باشیم.
با دستور ستاد ملی کرونا و ابلاغیه مدیر کل ورزش و جوانان استان تهران فعالیت باشگاه‌های بدنسازی، استخرهای روباز و ۳۰ رشته انفرادی کم خطر و کم برخورد(به جز رشته های رزمی، گروهی و پر برخورد) از اول خرداد ماه در سطح استان بلامانع شد که شهروندان می توانند با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و رعایت فاصله اجتماعی ۲.۵ متر مربع فعالیت خود را آغاز کنند.
هم اکنون بیش از ۵ هزار و ۲۰۰ مجموعه ورزشی دولتی و خصوصی در سطح استان تهران فعالیت دارند.  
سازمان ورزش شهرداری بیش از ۲۰۰ مجموعه آبی و چند منظوره را تحت اختیار خود دارد.  

     
کد مطلب: 129932
برچسب ها: شهرداری تهران
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *