۰
چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۴۳

بررسی علت مرگ زن کپرنشین کرمانشاهی

مسؤول روابط عمومی دادسرای عمومی و انقلاب استان کرمانشاه از پیگیری ماجرای فوت زن کپرنشین در دادسرای استان خبرداد.
بررسی علت مرگ زن کپرنشین کرمانشاهی
مسؤول روابط عمومی دادسرای عمومی و انقلاب استان کرمانشاه از پیگیری ماجرای فوت زن کپرنشین در دادسرای استان خبرداد.
به گزارش آنا، مدیر اجرائیات شهرداری کرمانشاه اعلام کرد: یک زن کپرنشین پس از تخریب کپر و انتقال به کمپ ترک اعتیاد این شهر توسط ماموران شهرداری، جان خود را از دست داد.
غلامرضا شهبازی اظهار داشت: این اتفاق هفته گذشته در منطقه سه شهرداری کرمانشاه رخ داده است.
وی توضیح داد: ماموران اجرائیات شهرداری کرمانشاه پس از دریافت حکم قضایی مبنی بر رفع تخلف از زمین خواران به محدوده انتهای شهرک کیانشهر در منطقه سه شهرداری کرمانشاه مراجعه کرده و در حین انجام ماموریت به یک کپر که در راستای زمین خواری ایجاد شده بود، برخورد کردند.

فوت یک زن کپرنشین پس از تخریب کپر در کرمانشاه
مدیر اجرائیات شهرداری کرمانشاه با بیان اینکه این زن به ظاهر معتاد به همراه دختر و نوه اش در این کپر زندگی می‌کردند، گفت: این زن به اخطار مأموران برای خروج از کپر توجهی نکرد از این رو ماموران خانم کمپ ترک اعتیاد چشمه سفید در محل حاضر شدند و وی را که مقاومت می‌کرد به اردوگاه منتقل کردند.
شهبازی افزود: این فرد پس از انتقال به اردوگاه چشمه سفید دچار حالت تهوع شد و در نهایت پس از حضور پزشکان مرکز فوریت های پزشکی جان خود را از دست داد.
وی با بیان اینکه این شخص به هیچ عنوان توسط ماموران شهرداری مورد ضرب و شتم قرار نگرفته است، گفت: دلایل وقوع این حادثه با کمک دستگاه قضایی در حال بررسی است.

علت مرگ زن کپرنشین کرمانشاهی چه بود؟
مدیر اجرائیات شهرداری ‌کرمانشاه عنوان کرد: در صورتی که دستگاه قضایی فردی یا افرادی را در فوت این زن مقصر تشخیص دهد، بدون هیچ‌ کوتاهی برخوردهای لازم انجام خواهد شد.
مهدی قنادی، مسؤول روابط عمومی دادسرای عمومی و انقلاب استان، با اشاره به انتشار خبری درخصوص مرگ یک زن کپرنشین در رسانه‌های استان، اظهار داشت: در خبری که پنجم خردادماه برخی از رسانه‌های استان آن را انعکاس دادند، عنوان شده، مرگ این زن هنگامی رخ داده که ماموران شهرداری درحال رفع تخلف زمین خواری در محدوده یکی از شهرک‌های کرمانشاه بوده‌اند و تخریب کپر این زن حادثه را رقم می زند.
وی تصریح کرد: با توجه به حساسیت بوجود آمده در استان به‌دنبال انتشار این خبر، دادسرای عمومی و انقلاب استان به آن ورود کرده و به جد در حال پیگیری این پرونده هستیم.

مرگ زن کپرنشین در کرمانشاه چه ماجرایی داشت؟
مسؤول روابط عمومی دادسرای عمومی و انقلاب استان اضافه کرد: پیکر این زن اکنون در پزشکی قانونی است و ما منتظر اعلام نظر نهایی پزشکی قانونی استان درخصوص علت مرگ متوفی هستیم.
وی تاکید کرد: طی روزهای آینده نظر دقیق پزشکی قانونی در این رابطه اعلام خواهد شد و چنانچه محرز شود فرد یا افرادی در مرگ متوفی مقصر باشند، بدون اغماض با آن‌ها برخورد قانونی صورت می‌گیرد.
قنادی یادآور شد: از همه رسانه‌های استان می‌خواهیم تا زمان اعلام نتیجه قطعی پزشکی قانونی از انتشار مطالب غیرواقعی پرهیز کنند و اطمینان خاطر می‌دهیم درصورتی که تخلفی محرز شود با خاطیان برخورد قانونی خواهد شد.
کد مطلب: 130164
برچسب ها: کرمانشاه کپرنشین
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *