۰
جمعه ۱۳ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۴۱

شانس اندک ترامپ در انتخابات

شاور امنیت ملی پیشین آمریکا گفت که انتظار دارد رئیس‌جمهوری این کشور برای کمک به کارزار انتخاباتی‌اش بار دیگر با رهبر کره شمالی دیدار کند.
مشاور امنیت ملی پیشین آمریکا گفت که انتظار دارد رئیس‌جمهوری این کشور برای کمک به کارزار انتخاباتی‌اش بار دیگر با رهبر کره شمالی دیدار کند.
به گزارش ایلنا به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، «جان بولتون»، مشاور امنیت ملی پیشین آمریکا گفت که انتظار دارد «دونالد ترامپ»، رئیس‌جمهوری این کشور برای کمک به کارزار انتخاباتی‌اش بار دیگر با «کیم جونگ‌اون»، رهبر کره شمالی دیدار کند. 
این در حالی است که رئیس‌جمهوری کره جنوبی پیشتر گفته بود که رهبران آمریکا و کره شمالی باید پیش از برگزاری انتخابات ریاست‌جمهوری در ایالات متحده یک بار دیگر با یکدیگر دیدار کنند. 
بولتون درباره شانس پیروزی ترامپ در انتخابات پیش رو گفت: «به نظرم نظرسنجی‌ها خوب نشان می‌دهد که او شانس اندکی برای پیروزی دارد.»
وی گفت: «این بدان معنا نیست که پرونده انتخابات بسته شده است، اما می‌دانید که ما برهه تعیین‌کننده اکتبر را داریم و اگر ترامپ به این نتیجه برسد که شانس بسیار کمی برای پیروزی دارد ممکن است با دوستش کیم جونگ‌اون نشست برگزار کرده تا اوضاع را به نفع خود بچرخاند.»
کد مطلب: 132179
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *