۰
يکشنبه ۲۲ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۴۱

زلزله فیروزکوه خسارت جانی و مالی نداشت

مدیرکل بحران استان تهران اعلام کرد که زمین لرزه چهار ریشتری در فیروزکوه خسارت جانی و مالی نداشته است.
مدیرکل بحران استان تهران اعلام کرد که زمین لرزه چهار ریشتری در فیروزکوه خسارت جانی و مالی نداشته است.
منصور درجاتی در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به زلزله چهار ریشتری که ساعت ۱۱:۴۹ امروز در عمق هفت کیلومتری زمین در منطقه فیروزکوه رخ داد، گفت: در پی این زمین لرزه تیم‌های ارزیابی از دستگاه‌های امدادی نظیر هلال احمر و مدیریت بحران و ... به مناطق متاثر از زلزله اعزام شدند که خوشبختانه گزارش‌های آنان حاکی از آن است که زلزله مورد خسارت جانی و مالی نداشته است.
 وی با بیان اینکه آماده باش دستگاه های امدادی در این منطقه ادامه دارد، گفت: همچنین به شهرداری و دستگاه‌های خدماتی منطقه تاکید کردیم که به مردم هشدار دهند که از قرار گرفتن در مجاورت تیرهای برق، نماهای شیشه‌ای و شیشه و اجسام دارای ریسک خودداری کنند که این موضوع به مردم منطقه اطلاع رسانی شده است.
به گفته مدیرکل مدیریت بحران استان تهران، تمهیدات لازم در مورد این زلزله از سوی مدیریت بحران اتخاذ شده است.
مجتبی خالدی - سخنگوی اورژانس کشور نیز در این باره به ایسنا گفت: تا شعاع ۱۵ کیلومتری از مرکز زمین لرزه ۳۰ آبادی دارای سکنه با جمعیت ۴۴۱۷ نفر وجود دارد، که آبادی‌های انزها با ۳۹۷ نفر، هریاج با شش نفر، اتشان با ۳۵۳ نفر و مزداران با ۲۲۱ نفر جمعیت نزدیک‌ترین آبادی به مرکز زمین لرزه هستند و تاکنون گزارشی از صدمات جانی و مالی ناشی از زلزه در این محدوده نداشتیم.
کد مطلب: 132694
برچسب ها: زلزله فیروزکوه
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *