۰
دوشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۴۷

پلمب 9 صرافی به دلیل تخلفات ارزی در تهران

معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت تهران بزرگ از پلمب 9 صرافی به دلیل خرید و فروش غیر مجاز ارز و اخلال در این بازار، خبر داد.
معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت تهران بزرگ از پلمب 9 صرافی به دلیل خرید و فروش غیر مجاز ارز و اخلال در این بازار، خبر داد.
سرهنگ نادر مرادی در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به نظارت پلیس بر بازار ارز و سکه، اظهارکرد: باتدابیر سردار فرماندهی انتظامی تهران بزرگ و نیز درخواست بانک مرکزی پلیس با اخلالگران نظم اقتصادی و افرادی که بخواهند در این شرایط اقدام به سودجویی کنند برخورد خواهد کرد. در همین راستا نیز گشت های مختلف پلیس اقدام به بازرسی محسوس و نامحسوس در این فضا کرده است. 
وی ادامه داد:  روز گذشته چند تیم از ماموران معاونت نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت تهران بزرگ در راستای نظارت بر صرافی های پایتخت و به منظور ساماندهی و پیشگیری از جرایم و تخلفات مربوط به این صنف، از 35 صرافی بازدید کردند که در جریان آن به  15 واحد صنفی تذکر کتبی داده شد.
مرادی افزود: همچنین  9 صرافی متخلف نیز به علت خرید و فروش غیر مجاز ارز و اخلال در نظام اقتصادی  با اخذ دستور قضائی پلمب شدند که پرونده آنان برای رسیدگی به نهادهای قانونی و مربوطه ارجاع خواهد شد.
به گفته معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس پایتخت، گشت های پلیس در این فضاها و صنوف همچنان ادامه خواهد داشت.
کد مطلب: 133983
برچسب ها: صرافی
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *