۱
۰
سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۳۰
مدیر روابط عمومی شرکت پگاه در گفت‌وگو با «مردم سالاری آنلاین» توضیح داد:

ماجرای وجود دستمال کاغذی در دوغ پگاه چیست؟

از روز دوشنبه کیلیپ کوتاهی در فضای مجازی دست به دست می‌شود که در آن شخصی در اسلامشهر که به نظر می‌رسد فروشنده است، با باز کردن بسته بندی یک دوغ متعلق به شرکت پگاه مدعی وجود دستمال کاغذی در آن شده است. خبرنگار مردم‌سالاری‌آنلاین" این موضوع را از شرکت پگاه پیگیری کرد.
ماجرای وجود دستمال کاغذی در دوغ پگاه چیست؟
از روز دوشنبه کیلیپ کوتاهی در فضای مجازی دست به دست می‌شود که در آن شخصی در اسلامشهر که به نظر می‌رسد فروشنده است، با باز کردن بسته بندی یک دوغ متعلق به شرکت پگاه مدعی وجود دستمال کاغذی در آن شده است. خبرنگار مردم‌سالاری‌آنلاین" این موضوع را از شرکت پگاه پیگیری کرد.  مدیر روابط عمومی شرکت صنایع شیر ایران(پگاه) در گفت‌وگو با «مردم سالاری آنلاین» با اشاره به اینکه این دوغ ها در دمای نامناسب نگهداری شده‌اند توضیح داد: پک‌های پلاستیکی وقتی در دمای بالا قرار می‌گیرند، ماده‌ای از خود ترشح می‌کنند که اکسیده می‌شود و پروتئین موجود در شیر را دلمه می‌کند، همان چیزی که گوینده این کلیپ آن را دستمال کاغذی می‌داند.
حميدرضا طهماسبي‌پور با بیان اینکه این مشکل تولید و حمل نیست بلکه مشکل سرمایش نگهداری دوغ است افزود: کل بار این فروشنده به دلیل نگهداری در محیط گرم دچار این مشکل شده است، فروشندگان در زمستان دوغ‌ها را بیرون از مغازه نگهداری می‌کنند و مشکلی پیش نمی‌آید، اما در فصل تابستان گرمای هوا و نور خورشید در بیرون از یخچال باعث فساد محصول می‌شود.
وی تاکید کرد که در خط تولید ما به هیچ وجه امکان ورود جسم خارجی ندارد و دستگاه بدون دخالت دست کار می‌کند. بسته بندی وارد دستگاه می‌شود، با آب مقطر شسته می‌شود، توسط دستگاه پر و پک می‌شود  و در ظرف‌های حمل قرار می‌گیرد. همینطور تا قبل از قرار گرفتن در ماشین یخچالدار در سردخانه قرار داده می‌شوند.
مدیر روابط عمومی پگاه افزود: محصولات لبنی که روی آن جمله «در یخچال نگهداری شود» درج شده است باید در یخچال و دمای بین 1 تا 6 درجه سانتی گراد نگهداری شود در غیر اینصورت حالت دلمه پیدا می‌کنند.
طهماسبی‌پور به خریداران محصولات لبنی تاکید کرد که از خریدن دوغ‌هایی که خارج از یخچال و در معرض نور خورشید قرار دارند اجتناب کنند.
کد مطلب: 134067
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *


افضلی
Iran, Islamic Republic of
سلام
بسیار ممنونم از عملکرد و پیگیری سریع شما