۰
چهارشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۱۴
تبریک معاون هنری به خبرنگاران

کرونا دهشتناک‌تر از کشتار مغول نیست

سیدمجتبی حسینی _ معاون امو هنری _ در آستانه روز خبرنگار، پیام تبریکی همراه با آرزوی سلامتی در شرایط متفاوت امسال، منتشر کرد.
کرونا دهشتناک‌تر از کشتار مغول نیست
سیدمجتبی حسینی _ معاون امو هنری _ در آستانه روز خبرنگار، پیام تبریکی همراه با آرزوی سلامتی در شرایط متفاوت امسال، منتشر کرد.
به گزارش روابط عمومی معاونت امورهنری وزارت فرهنگ و ارشاداسلامی، در متن تبریک سیدمجتبی حسینی، معاون امور هنری آمده است:《هو السمیع و البصیر
شرنگ ِبلا کام جهان را تلخ اگر کرده است، شهدِ هنر می‌کوشد که دلیلی برای امیدواری باشد که در همه دشواری‌های تاریخ، صراط سعادت و سرزمین شرافت بوده است. کرونا نمی‌تواند دهشتناک‌تر از ظلماتی چون کشتار مغول و بلیه‌ی جهانسوز جنگ جهانی و جهنم طاعون باشد که به مرهم کلمه و نوشداروی موسیقی و دوای دانایی، جان به کالبدِ رنجور ایران زمین دمیده شد و چراغ زندگانی روشن باقی ماند. جان‌بخش‌تر از تصنیف 《ای مرز پرگهر》 گل گلاب و غرورآفرین‌تر از اعجاز آواز بنان چه می‌توانست ایران و ایرانی را از نو بیافریند. این جادوی هنر است که از رنج، کیمیاوار، گنج می‌آفریند. روایت این رسالت؛ خود، مجاهدتی است که به قدم و قلمِ خُبرگان خبر و به تبرک چشمان شرزه و گوش و هوشِ بیدار، نقش یافته است.

سفیران صبوری که به صدا و ندا و به نیت صلاح و سداد، در طریق دشوار هنر، رفیق شفیق بوده‌اند و در مقام دوست؛ منادیان بایدها و ناهیان مبادها نام گرفته‌اند. این روزها می‌گذرد و آن چه می‌ماند خنکای خاطره‌ای است که تولدش مرهون خبرنگارانی است که به گوهر مهر، پیام هنر را پاس داشتند و پرچم امید را بر زمین نگذاشتند.

به اخلاص و فروتنی؛ شادباش این روز ارجمند را به آرزوی سربلندی و سلامت اهالی خبر پیوست می‌کنم.》
کد مطلب: 134129
برچسب ها: خبرنگار
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *