۰
جمعه ۱۷ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۱۸

اتهام‌زنی عجیب ترامپ به جو بایدن

دونالد ترامپ در ادامه اتهام‌زنی های خود به جو بایدن، این بار مدعی شد که او «ضد خدا» است.
دونالد ترامپ در ادامه اتهام‌زنی های خود به جو بایدن، این بار مدعی شد که او «ضد خدا» است.
به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان به نقل ازهیل، دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا طی سخنانی در روز پنج‌شنبه، جو بایدن، رقیب دموکرات خود در انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا را فردی ضدخدا نامید.
رئیس‌جمهور آمریکا طی سخنانی در میان هواداران خود در فرودگاه کلیولند، مدعی شد که معاون سابق رئیس‌جمهور آمریکا دارای اعتقادات افراطی است. ترامپ همچنین این را هم گفت که بایدن ضد «بایبل» کتاب مقدس مسیحیان است.
هفته گذشته در تگزاس هم رئیس‌جمهور آمریکا طی سخنانی مدعی شده بود که جو بایدن به دنبال حذف تمام آثار مذهبی از زندگی مردم است.
کارزار انتخاباتی جو بایدن در واکنش به این ادعا‌ها واکنش تندی نشان داده و تاکید کرده است که اعتقادات بایدن در اعمال و رفتار او نهفته است!
کارزار انتخاباتی نامزد دموکرات ریاست‌جمهوری آمریکا، تصریح کرده که ترامپ تنها رئیس‌جمهوری است که از گاز اشک‌آور علیه اعتراضات صلح‌آمیز استفاده می‌کند. رئیس‌جمهور آمریکا همچنین متهم شده که از موضوعات مذهبی استفاده ابزاری می‌کند تا به اهداف خود برسد.
در حالی که تنها کمتر از دو ماه دیگر به انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا باقی مانده، نظرسنجی‌ها نشان می‌دهد که دونالد ترامپ به شکل محسوسی از رقیب دموکرات خود عقب است.
رئیس‌جمهور آمریکا، اما در واکنش به نتایج نظرسنجی‌ها، آن‌ها را جعلی و فاقد اعتبار خوانده و تاکید کرده است که پیروز انتخابات خواهد بود. وی در مصاحبه با فاکس‌نیوز و در پاسخ به این سوال که آیا به نتایج انتخابات احترام خواهد گذاشت یا خیر؟ گفت که نمی‌تواند به این سوال پاسخ دهد.
کد مطلب: 134209
برچسب ها: دونالد ترامپ
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *