۰
چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۵۰

انتقاد شجاعی از تصمیمات زمان برگزاری کنکور

یک نماینده مجلس شورای اسلامی از تصمیمات متناقض درباره زمان برگزاری کنکور سراسری انتقاد کرد.
یک نماینده مجلس شورای اسلامی از تصمیمات متناقض درباره زمان برگزاری کنکور سراسری انتقاد کرد.
به گزارش ایسنا، حسن شجاعی در جلسه علنی امروز (چهارشنبه) در تذکری خطاب به ستاد ملی مبارزه با کرونا گفت: ستاد ملی مبارزه با کرونا اعتبارش را از مقام معظم رهبری می گیرد پس باید اعتبار خود را خرج مردم و نه یک شخص کند؛ چرا حضور آقای روحانی در مجلس براساس تصمیم ستاد مقابله با کرونا ممنوع شد، مگر این ستاد شخص یا آقای روحانی است؟ این تصمیم در حالی است که با جمع شدن یک میلیون و چندصد هزار نفر برای برگزاری کنکور موافقت کرده اند.
وی با اشاره به تصیم ستاد مقابله با کرونا برای برگزاری کنکور در موعد مقرر گفت: وزارتخانه های علوم و بهداشت و ستاد مبارزه با کرونا حق تصمیم گیری درباره برگزاری کنکور را دارند، اما چرا با اعتماد مردم بازی می کنند و در عرض ۲۴ ساعت تصمیمات متناقص گرفته می شود؟ آن هم در وضعیتی که مردم در فشارهای سنگین معیشتی و اجتماعی هستند این کار به معنای تولید نارضایتی است.
این عضو کمیسیون اصل ۹۰ مجلس در پایان خواستار  استیضاح وزرای بهداشت و علوم به دلیل بازی با اعتماد مردم و اعتبار ستاد مقابله با کرونا شد و گفت که  وقتی دولت می گوید امکان رعایت پروتکل ها را ندارد چه اتفاقی در ۲۴ ساعت می افتد که به یکباره نظرشان عوض می شود؟
کد مطلب: 134475
برچسب ها: مجلس شجاعی کنکور
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *