۴
۰
جمعه ۷ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۲۵

اختلاس پسران "خاوری" در کانادا

برخی رسانه‌ها به نقل از وب سایت «ژورنال ایرانیان کانادا» خبر دادند: یک پروژه آپارتمان­ سازی شکست خورده در بخش شرقی تورنتو باعث شده است که اختلاف چند میلیون دلاری بین پسران خاوری و خانواده سرمایه­ گذار عربستانی فاش شود.
اختلاس پسران "خاوری" در کانادا
برخی رسانه‌ها به نقل از وب سایت ژورنال ایرانیان کانادا خبر دادند: یک پروژه آپارتمان­ سازی شکست خورده در بخش شرقی تورنتو باعث شده است که اختلاف چند میلیون دلاری بین پسران خاوری و خانواده سرمایه­ گذار عربستانی فاش شود.

به گزارش فرارو، ژورنال ایرانیان کانادا در خبری مدعی شده است: در قلب این پرونده خشایار خاوری، فرزند خاوری قرار دارد. بر طبق گزارش‌­ها، خشایار خاوری و برادرش اردوان در سال ۲۰۱۷ بابت یک معامله تجمیع زمین در محله یورک شرقی تورنتو قرار دارد سلسله وام­‌هایی با نرخ بهره بالا دریافت کرده­ اند و به صورت مستمر اقساط مربوط به وام‌­ها را پرداخت نکرده‌­اند.

شرکت وام‌دهنده به این پروژه اکنون بیش از ۸ میلیون دلار طلبکار است. این شرکت با پرداخت وام ۴۴ میلیون دلاری برای ساختن یک آپارتمان هفت طبقه موافقت کرده بود. با وجود دریافت موافقت برای ساخت این پروژه، تقریبا هیچ کاری به جز تخریب ساختمان­‌های موجود در محل انجام نشده است.

پائولا فلچر از اعضای شورای شهر تورنتو می­‌گوید: با این پروژه نباید از ابتدا موافقت می­شد. این سرمایه­ گذاران پولدار در این زمین کوچک در یورک شرقی چه می‌­کنند؟

‌مالکان این زمین بیش از ۱۴۶ هزار دلار مالیات بر املاک نیز به شهرداری تورنتو بدهکار هستند.
کد مطلب: 135432
برچسب ها: خاوری
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *


Iran, Islamic Republic of
ملت عزیز کمک و همدلی کنند تا برادر دینی و زحمتکش در کانادا سرافکنده نشود .
United States
خ خ خ خ
خاوری ها در کانادا هم اختلاس میکنند
Abbas
Germany
برای یه سامورایی همه جا ژاپنه
Iran, Islamic Republic of
اینا هر کسی رو میخواهند توی کشور دیگه میگیرن چرا سراغ خاوری در کانادا نمیرن یا اونای دیگه که دنیایی پول بیت المال رو بردن بیخیال آنها شدن؟