۰
سه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۳۶

برترشدن خدمات بهمن برای ما اول راه است

سید امیر میرمنصف معاون فروش و خدمات پس از فروش گروه بهمن امروز در نشست خبری در خصوص برنامه های خدمات فروش و پس از فروش این شرکت خودروساز با اشاره به اینکه مقام اول خدمات فروش در خودرو های تجاری و سواری و همچنین مقام اول خدمات پس از فروش در خودوهای تجاری و مقام دوم در خدمات خودروهای سواری برای ما اول راه است.
برترشدن خدمات بهمن برای ما اول راه است

سید امیر میرمنصف معاون فروش و خدمات پس از فروش گروه بهمن امروز در نشست خبری در خصوص برنامه های خدمات فروش و پس از فروش این شرکت خودروساز با اشاره به اینکه مقام اول خدمات فروش در خودرو های تجاری و سواری و همچنین مقام اول خدمات پس از فروش در خودوهای تجاری و مقام دوم در خدمات خودروهای سواری برای ما اول راه است.

به گزارش مردم سالاری آنلاین،سید امیر میرمنصف معاون فروش و خدمات پس از فروش گروه بهمن در نشست خبری در خصوص برنامه های خدمات فروش و پس از فروش این شرکت خودروساز با اشاره به اینکه مقام اول خدمات فروش در خودرو های تجاری و سواری و همچنین مقام اول خدمات پس از فروش در خودوهای تجاری و مقام دوم در خدمات خودروهای سواری برای ما اول راه است و هدف ما کسب رضایت و اعتماد حداکثری مشتریان می باشد لذا به عنوان کیفی ترین خودرو سازکشور و پس از خصوصی سازی گروه بهمن، معیارهای مشتری مداری با بالاترین درجه اهمیت از سوی مالکان و سهام دارن مطالبه می شود.
 لازم به ذکر است همسویی سازمان فروش و خدمات پس از فروش در گروه بهمن باعث شد تا روند فعالیت ها به نحو بهتری به سرانجام برسد، وی گفت: متاسفانه در ایران و در اکثر خودروسازان و  واردکنندگان ،فروش و خدمات پس از فروش دو بخش مجزا بودند که این امر باعث عدم اهتمام به کیفیت ارائه خدمات پس از فروش، اتلاف سرمایه ، عدم همپوشانی برنامه های دو حوزه و در برخی موارد نیز موجب  افزایش هزینه خدمات و قطعات برای مشتریان میگردید، در نتیجه گروه بهمن تصمیم گرفت که با تغییر در این سیاست روند رضایتمندی مشتریان را بهبود بخشد.
مهندس میرمنصف در خصوص وضعیت قطعات خودروهای گروه بهمن اظهار کرد: زیر ساخت اصلی ارائه  خدمات پس از فروش ، وجود و در دسترس بودن قطعات یدکی با کیفیت است و سیاست گروه بهمن در این خصوص، حفظ جایگاه و رضایت مشتری است. بر همین اساس، عرضه محصولات گروه بهمن به بازار زمانی صورت میپذیرد که از سطح دانش و آشنایی شبکه نمایندگان با  تکنولوژی محصول و همچنین قطعات یدکی  اطمینان حاصل کرده باشیم ، ار این رو همواره یکی  از مسائل اصلی  و کلان گروه بهمن در مذاکرات محصول جدید، بحث تامین قطعات یدکی است.
وی در پاسخ به پرسشی در خصوص وجود قطعات تقلبی در بازار، اظهارکرد: یکی از معضلات اصلی در بخش خدمات، وجود قطعات تقلبی است که در کشورهای مختلف جهان وجود دارد. راه حل دریافت قطعه از شرکت مادر است. قطعات یدکی محصولات گروه با بسته بندی مشخص و الصاق لیبل- هولوگرام با مشخصات  امنیتی خاص و محرمانه عرضه می شود و مشتریان می توانند با اسکن هولوگرام یاد شده و  ارسال سریال ۱۶ رقمی درج شده به سر شماره ۰۲۱۴۸۰۲۷ از اصالت قطعه مطمئن شوند، وی یادآور شد بهترین راه برای اطمینان  مشتریان در ارتباط با هرید قطعات یدکی اصل ، تهیه آن از شبکه های نمایندگیهای مجاز و استعلام از سامانه پیامکی ذکر شده است.
معاون فروش و خدمات پس از فروش گروه بهمن تصریح کرد: قطعات با نرخ‌های ارز متفاوت در طول سال وارد کشور شده و طبیعتا بر همین مبنی نیز قیمت‌گذاری می شوند لیکن ما سعی کرده ایم تا با کاهش حاشیه سود خود، تا جایی که امکانش وجود داشته ازشدت افزایش قیمت ها جلوگیری کنیم و به همین دلیل نیز افزایش قیمت ها تاکنون زیر نرخ تورم بوده است.
مهندس میرمنصف در خصوص برنامه گروه بهمن برای فروش محصولات جدید گفت: با وجود تمام مشکلاتی که تحریم برای صنعت خودرو کشور به وجود آورد، گروه بهمن به زودی هم در بخش خودروهای سواری و هم در بخش خودروهای تجاری محصول جدیدی را به بازار ایران عرضه خواهد کرد. سفارش گذاری قطعات برای عرضه محصولات جدید آغاز شده و حتی خطوط تولیدی آنها نیز آماده شده است.
میرمنصف در پاسخ به اینکه شرکت ماموت نیز ادعا کسب مقام اول خدمات خودروهای تجاری گفت ملاک ارزیابی نتایج منتشر شده توسط شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران است که وزارت صمت برآن نظارت کامل دارد و بر اساس این گزارش منتشر شده ،شرکت بهمن دیزل مقام اول شده است و بدون تردید در هر دو حوزه فروش و خدمات پس از فروش برترین شرکت در کشور است. 
وی با اشاره به اینکه گروه بهمن هیچ خودروی ناقص باقی مانده در کف کارخانه ندارد، خاطرنشان کرد: در سیاست های این گروه ایجاد تعهدات بلند مدت برای مشتریان تعریف نشده و در زمینه ایفای تعهدات معوق جزء بهترین خودروسازان حال حاضر کشور هستیم.
میرمنصف با اشاره به جایگاه بسیار خوب این گروه در فروش و خدمات پس از فروش، بیان کرد: بر اساس ارزیابی شرکت شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران (ISQI)، سال گذشته بهمن موتور جایگاه نخست در حوزه خدمات فروش خودروهای سبک و در حوزه خودروهای تجاری نیز بهمن دیزل جایگاه های اول و شرکت سیبا موتور جایگاه دوم کشور را به دست آورد.
معاون فروش و خدمات پس از فروش گروه بهمن ادامه داد: همچنین بر اساس گزارش منتشر شده در هفته گذشته شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران،  شرکت سیباموتور نیز مقام سوم خودروهای تجاری را از آن خود کرد.
میرمنصف در خصوص فعالیت های گره بهمن در راستای کسب 6 جام از 12 جام ارزیابی در دو حوزه خدمات فروش و خدمات پس از فروش سال 98 گفت: ارائه محصول با کیفیت، ایفای به موقع تعهدات و قیمت رقابتی محصول در حوزه خدمات فروش و همچنین  کیفیت، سهولت و سرعت و هزینه مناسب در ارائه خدمات پس از فروش را از مولفه های اصلی در کسب مقام های یاد شده نام برد.
این مقام مسوول در گروه بهمن خاطرنشان کرد: قطعات و لوازم یدکی مورد نیاز خودروهای تولیدی این گروه در سرتاسر کشور با زیرساختی ترکیبی از حمل و نقل هوایی و زمینی توزیع می‌شود و حداکثر زمان انتظار برای ارسال قطعات به دورترین نقاط کشور ۴۸ ساعت است.
وی با اشاره به اینکه استانداردسازی نمایندگی های این گروه از دو سال پیش آغاز شده و تا پایان سال ۳۴ نمایندگی به استانداردهای روز مجهز می شوند. همچنین اظهار کرد: به مسائل آموزشی و اثربخشی آن توجه ویژه داشتیم و در دو سال اخیر مقام نخست را در این خصوص کسب کردیم.


کد مطلب: 136859
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *