۰
شنبه ۵ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۵۰

پیام سرلشکر صفوی در پی شهادت سردار خدادی

دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا در پی شهادت سردار خدادی پیامی صادر کرد.
دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا در پی شهادت سردار خدادی پیامی صادر کرد.
به گزارش ایسنا به نقل از سپاه نیوز، در پی شهادت سردار سرتیپ پاسدار حمید خدادی معاون ایمنی و اقدامات تامینی سپاه، سرلشکر پاسدار سید یحیی صفوی دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا  پیامی صادر کرد.
متن پیام به این شرح است:
بسم الله الرحمن الرحیم
إنا لله وإنا إلیه راجعون
خبر درگذشت سردار سپاه اسلام ، "سرتیپ پاسدار حمید خدادی" معاون ایمنی و اقدامات تامینی سپاه  و از پیشکسوتان دفاع مقدس و طلایه داران دفاع از انقلاب اسلامی و ایران  عزیز واصل و موجب تألم خاطر گردید.
نقش آفرینی های این سردار سر افزار در جبهه های مختلفی همچون  صحنه های مختلف دفاع مقدس و  پاسداری و صیانت از آرمان ها و اهداف انقلاب اسلامی  در قامت  سرداری استوار ، شجاع و انقلابی و  در سالهای اخیر در  مسئولیت های  مختلف حفاظتی و امنیتی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و نیروهای مسلح  و همچنین همرزمی و همراهی با سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی در نیروی قدس  سپاه همیشه در اذهان و یادهای همرزمان و دوست داران انقلاب اسلامی می ماند.
اینجانب این  مصیبت وارده را به  خانواده آن مرحوم  و همرزمان دفاع مقدس و سایر بازماندگان تسلیت عرض نموده و از آستان ربوبی برای آن فقید سعید، علو درجات و هم نشینی با حضرت اباعبدالله الحسین علیه الاسلام، صلحا و صدیقین و برای خانواده محترم و سایر بازماندگان سوگوار پاداش صابرین توأم با سلامت و سعادت مسئلت می نمایم.
سرلشکر پاسدار سید یحیی صفوی
دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا
کد مطلب: 137074
برچسب ها: سپاه
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *