۰
چهارشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۰۵

کشف بیش از ۴۰۰ هزار عدد انواع ماسک

رئیس پلیس امنیت اقتصادی ناجا از کشف بیش از ۴۰۰ هزار عدد انواع ماسک و دستگیری ۱۸ محتکر طی سه هفته گذشته خبر داد.
رئیس پلیس امنیت اقتصادی ناجا از کشف بیش از ۴۰۰ هزار عدد انواع ماسک و دستگیری ۱۸ محتکر طی سه هفته گذشته خبر داد.
به گزارش ایسنا سردار محمدرضا مقیمی اظهارکرد: با توجه به تداوم شیوع ویروس منحوس کرونا در سطح جامعه مأموریت‌های پلیس امنیت اقتصادی در راستای رصد اطلاعاتی انبارها و مراکز توزیع تجهیزات بهداشتی به طور کامل و با قوت بیشتر همانند گذشته انجام می شود.
وی افزود: کارآگاهان پلیس امنیت اقتصادی با جمع آوری اطلاعات و انجام گشت های هدفمند، افراد سودجو و اخلالگران در بازار توزیع اقلام بهداشتی و محل احتکار کالاها را شناسایی می کنند.
رئیس پلیس امنیت اقتصادی ناجا گفت: طی هفته های گذشته (۲۲ شهریور ماه تا ۱۴ مهرماه) ماموران در بازرسی از واحدهای صنفی، مراکز توزیع و عرضه تجهیزات بهداشتی و انبارها، بیش از ۴۰۰ هزار عدد انواع ماسک را کشف کردند.
مقیمی با اشاره به اینکه ماسک های مکشوفه به وزارت بهداشت و در استان ها به دانشگاه های علوم پزشکی تحویل داده شد، اظهارکرد: طی این مدت ۲۳ واحد صنفی متخلف پلمب شد، ۱۸محتکر دستگیر و برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند.
به گزارش پایگاه خبری پلیس، وی در پایان با اشاره به عزم جدی این پلیس برای مبارزه با احتکارکنندگان اقلام بهداشتی و ضروری از مردم خواست: در صورت اطلاع از احتکار هرنوع کالا بلافاصله موضوع را به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اعلام کنند.
کد مطلب: 137705
برچسب ها: ماسک احتکار
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *