۰
چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۰۵

روزهای سیاه کرونایی در مازندران

بر اساس آمار سخنگوی وزارت بهداشت تا ۲۹ مهر ۱۳۹۹ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، ۵ هزار و ۳۹ بیمار جدید مبتلا به کووید ۱۹ در کشور شناسایی شد که دو هزار و ۲۵۴ نفر از آنها بستری شدند، این آمار همچنان در حال افزایش است و کرونا هرروز قربانیان زیادی را در کشور می گیرد.
بر اساس آمار سخنگوی وزارت بهداشت تا ۲۹ مهر ۱۳۹۹ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، ۵ هزار و ۳۹ بیمار جدید مبتلا به کووید ۱۹ در کشور شناسایی شد که دو هزار و ۲۵۴ نفر از آنها بستری شدند، این آمار همچنان در حال افزایش است و کرونا هرروز قربانیان زیادی را در کشور می گیرد،در مازندران نیز تاکنون ۶۳۰ نفر به دلیل ابتلا به کووید ۱۹ در بیمارستان های استا بستری هستند و اگر مردم رعایت پروتکل ها را جدی نگیرند این آمار قطعا چندین برابر می شود.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مازندران،سید عباس موسوی رئیس  این دانشگاه، اعلام کرد ظرف ۲۴ ساعت گذشته تعداد ۹۷ بیمار مشکوک به کرونا بر اساس تشخیص بالینی در بیمارستان های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی مازندران در سطح استان بستری شدند.
 وی افزود: ظرف همین مدت تعداد ۸۱ نفر از افراد مشکوک بستری شده ، از بیمارستان ها مرخص شدند و  تکمیل روند درمانی خود را در منزل ادامه خواهند داد.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران با بیان اینکه هم اکنون ۴۷۴ نفر بیمار مشکوک به ویروس کرونا با علائم تنفسی مشکوک به کرونا بر اساس تشخیص بالینی در این مراکز بستری هستند، تصریح کرد: از این تعداد ۱۲۲ نفر با علائم حاد تنفسی در بخش های مراقبت ویژه بستری هستند.
آخرین آمار کرونا در بابل
بر اساس گزارش روابط‌ عمومی و امور بین ‌الملل دانشگاه علوم پزشکی بابل در حال حاضر ۱۵۶ بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان‌های بابل بستری هستند.
بر اساس این آمار در ۲۴ ساعت گذشته ۱۹بیمارجدید بستری و ۲۴ بیمار هم ترخیص شدند و ۴۱ بیمار در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بستری هستند.
به گزارش ایسنا، در حال حاضر ۶۳۰ بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان های تحت حمایت دانشگاه علوم پزشکی مازندران و بابل بستری هستند.
کد مطلب: 138435
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *