۰
چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۵۱

تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور

یک عضو هیئت رئیسه مجلس تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را قرائت کرد.
یک عضو هیئت رئیسه مجلس تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را قرائت کرد.
به گزارش ایسنا، روح‌الله متفکرآزاد در جلسه علنی امروز (چهارشنبه) مجلس تذکرات کتبی نمایندگان مجلس به مسئولان اجرایی را به شرح زیر قرائت کرد.
حسن شجاعی به وزیر آموزش و پرورش: ضرورت تدبیر جهت کنترل ابتلای دانش‌آموزان به کرونا و رفع اختلالات مستمر شبکه شاد.
پرویز محمدنژاد به وزیر جهاد کشاورزی: لزوم رسیدگی به افزایش غیرقانونی و غیرمنطقی کود شیمیایی.
سید محمد رضا میرتاج‌الدینی و 27 نفر از نمایندگان دیگر به وزرای کار و کشور: لزوم توجه به حل مشکلات صنف کبابی‌ها، سفره‌خانه‌ها و قهوه‌خانه‌های سنتی و اصناف همگن آسیب‌دیده از شرایط کرونا. لزوم تجدیدنظر در خصوص طرح جامع شهر اسکو.
سید سلمان ذاکر به وزیر آموزش و پرورش: لزوم توجه بیشتر به معاونت پرورشی مدارس کشور و جذب طلاب در این امر. به وزرای دادگستری و کشور: رسیدگی به بسته شدن چندین ماهه 30 نمایشگاه اتومبیل در ارومیه و تجمع شاغلین آنها در میادین مختلف.
غلامعلی کوهساری و آزادشهر به وزیر آموزش و پرورش: رسیدگی به مشکلات مربوط به دانشگاه فرهنگیان استان گلستان.
حسین حق‌وردی به وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی: علت تعلل در راه‌اندازی مجدد مرکز دیالیز شهر قدس چیست؟
عبدالله ایزدپناه به وزیر نیرو: لزوم حل مشکلات آب شرب بخش دهدز ایذه.
حبیب ‌الله دهمرده به رئیس جمهور: لزوم رسیدگی به وضعیت گرانی.
جعفر قادری نماینده شیراز و 25 نفر از نمایندگان دیگر به وزیر بهداشت: لزوم توجه به مشکلات و بی‌عدالتی‌های واگذاری آزمایشگاه‌های تشخیص طبی بیمارستان‌های بخش خصوصی توسط دانشگاه‌های علوم پزشکی.
حسن نوروزی به وزیر کشور: چرا به جز 1، 2 و 3 بند (ب) ماده (106) برنامه 5 ساله ششم توسعه عمل نشده است؟
محمدتقی نقدعلی به وزیر بهداشت: علت کم شدن سهمیه انسولین برای بیماران دیابتی.
عباس مقتدایی به وزیر کار و رفاه اجتماعی: ضرورت عملیاتی شدن بخشنامه جذب کارمندان مراکز علمی و کاربردی منحل شده سازمان بهزیستی و تأمین اجتماعی.
جلال محمودزاده به وزیر نفت و رئیس جمهور: لزوم تأمین به موقع گاز مایع مورد نیاز مردم. دلیل عدم کنترل نرخ ارز و خودرو چیست؟ به وزیر راه و شهرسازی، وزیر نفت، رئیس جمهور و وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی: لزوم تسریع و احداث جاده‌های روستایی. لزوم تأمین ارز دولتی برای واردات کود و سموم کشاورزی. لزوم تأمین به موقع نفت سفید برای مناطق سردسیر کشور.
علی اکبر کریمی و ۴۲ نماینده دیگر به وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات: لزوم تسریع رسیدگی به مشکلات شغلی کارگزاران مخابرات روستایی.
احمد مرادی به وزیر جهاد کشاورزی: لزوم تسریع در اتمام سد زاکین. به وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی: تسریع در تأمین داروهای بیماران خاص و بیماران سرطانی.
یعقوب رضازاده به همراه ۱۵ نماینده دیگر به وزیر جهاد کشاورزی: لزوم رفع مشاکلات مدیریتی در حوزه‌های توزیع کود و سموم کشاورزی. توزیع نامناسب آب و دستور تخریب دامداری‌های اقشار ضعیف در شهرستان سلماس.
زهره الهیان به رئیس جمهور: چرا تعدادی از نمایندگان در ستاد ملی مبارزه با کرونا به عنوان عضو حضور ندارند؟
کد مطلب: 138464
برچسب ها: مجلس
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *