۰
سه شنبه ۶ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۴۷

مجلس تحریم کالاهای فرانسوی را دنبال کند

یک عضو کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی خواستار پیگیری تحریم کالاهای فرانسوی از سوی مجلس شد.
یک عضو کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی خواستار پیگیری تحریم کالاهای فرانسوی از سوی مجلس شد.
به گزارش ایسنا، رضا تقی پور در اخطاری مستند به اصل ۱۵۲ قانون اساسی گفت در این اصل آمده که سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران براساس نفی هر گونه سلطه جویی، سلطه پذیری و حفظ استقلال همه جانبه و تمامیت ارضی کشور است. لازمه این امر استمرار این توجه و مداقه در رفتار و حرکات دشمنان استقلال و تمامیت ارضی این کشور پهناور اسلامی و در رأس آن ها شیطان بزرگ است که در کمال وقاهت و خباثت مکررا در طول چهار دهه از عمر پربرکت انقلاب اسلامی همواره به شیطنت، کارشکنی و دشمنی ظالمانه با این ملت شریف اصرار ورزیده است.
وی افزود: ساز ناکوک مبارزه با شیطان بزرگ علیرغم عدم تنازل وی از دشمنی تمام عیار با ملت بزرگ ایران در راستای تحریف حقایق و مکمل تحریم های ظالمانه است لذا بر کلیه علاقه مندان به استقلال کشور است که علاوه بر آنکه باید در تمام زمینه ها به خصوص در حوزه اقتصادی به فکر تأمین استقلال کشور باشند، از دشمنی استکبار جهانی و همپیمانان کوچک و بزرگ آن هم غافل نباشند و با وحدت کلمه و بسیج همه امکانات و تقویت قدرت بازدارندگی از استقلال کشور صانت و حفاظت کنند.
نماینده مردم تهران در مجلس خاطر نشان کرد: رفتار شریرانه رئیس جمهور فرانسه در حمایت از هتاکان و توهین کنندگان به ساحت پیامبر مهربانی و رحمت للعالمین کنیم و می گویم: «ای مگس عرصه سیمرغ نه جولانگه توست/ عِرض خود می‌بری و زحمت ما می‌داری».
تقی پور در پایان خاطر نشان کرد: لازم است دستگاه دیپلماسی کشور برخورد جدی با ناقضان حقوق بین الملل و دولت های هتاک و شیطان صفتان را در دستور کار قرار دهد و ملت بزرگ ایران و مجلس انقلابی تحریم کالاهای فرانسوی را دنبال کنند.
کد مطلب: 138733
برچسب ها: تحریم مجلس
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *