۰
چهارشنبه ۷ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۵۹

همکاری نیروی انتظامی با گردشگری تهران

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان تهران و معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ برای انجام برنامه‌های مشترک تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان تهران و معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ برای انجام برنامه‌های مشترک تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.
به گزارش ایسنا، پرهام جانفشان ـ مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان تهران ـ گفت: با انجام این تفاهم‌نامه بسیاری از موضوعات از جمله تشدید همکاری‌های مشترک در مقابله با حفاران غیرمجاز و فروشندگان اشیای عتیقه به ویژه در خیابان منوچهری، صدور مجوز ماشین‌های گردشگری و صنایع دستی در سطح شهر تهران، اجرای بازدیدهای مشترک به منظور برخورد با تاسیسات غیرمجاز گردشگری، و حمایت از برگزاری تورهای یک و چندروزه در تهران اجرایی می‌شود.
او بیان کرد: امنیت مهمترین مقوله در  توسعه پایدار گردشگری است که امضای این تفاهم‌نامه می‌تواند موجب حمایت بیشتر از فعالیت تاسیسات گردشگری استان تهران شود.
سرهنگ مرادی ـ معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ ـ نیز گفت: تعامل دستگاه‌های اجرایی با نیروی انتظامی، امنیت پایدار را برای عموم شهروندان به همراه دارد و تمام تلاش ما در کلان‌شهر تهران افزایش امنیت و تعامل با دستگاه‌های فرهنگی است.
وی ادامه داد: پلیس تهران بزرگ این آمادگی را دارد تا با تمام توان در اجرایی شدن مفاد این تفاهم‌نامه با اداره کل میراث فرهنگی استان تهران همکاری لازم را انجام دهد.
تفاهم‌نامه همکاری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان تهران و معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ در ۷ ماده و ۱۹ بند به مدت سه سال امضا شده است.
کد مطلب: 138816
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *