۰
جمعه ۹ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۴۸

آتش درگز مهار شد

آتش‌سوزی منطقه حاج قلیچ‌خان درگز در استان خراسان رضوی پس از ۱۳ ساعت مهار شد. به گزارش ایلنا، رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری درگز گفت: این آتش سوزی شب گذشته در محدوده کوه قره داغ رخ داد که حدود ۳۰هکتار از مراتع درجه یک شهرستان دچار حریق شد و خسارات جبران ناپذیری را بر پیکره طبیعت وارد کرد. پهلوان زاده افزود: مامورین اداره منابع طبیعی و آبخیزداری درگز، محیط زیست و مرزبانی پس از 13ساعت تلاش بی وقفه موفق به مهار این حریق شدند. وی گفت: بی احتیاطی عامل اصلی حریق در اراضی مرتعی و جنگلی است و از شبانان، کوهنوردان، رهگذران روستائیان و عشایر تقاضا می‌کنیم در موقع ترک محل حتما از خاموش بودن آتش اطمینان حاصل کنند و سپس منطقه را ترک کنند.
آتش‌سوزی منطقه حاج قلیچ‌خان درگز در استان خراسان رضوی پس از ۱۳ ساعت مهار شد.

به گزارش ایلنا، رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری درگز گفت: این آتش سوزی شب گذشته در محدوده کوه قره داغ رخ داد که حدود ۳۰هکتار از مراتع درجه یک شهرستان دچار حریق شد و خسارات جبران ناپذیری را بر پیکره طبیعت وارد کرد.

پهلوان زاده افزود: مامورین اداره منابع طبیعی و آبخیزداری درگز، محیط زیست و مرزبانی پس از 13ساعت تلاش بی وقفه موفق به مهار این حریق شدند.

وی گفت: بی احتیاطی عامل اصلی حریق در اراضی مرتعی و جنگلی است و از شبانان، کوهنوردان، رهگذران روستائیان و عشایر تقاضا می‌کنیم در موقع ترک محل حتما از خاموش بودن آتش اطمینان حاصل کنند و سپس منطقه را ترک کنند.
کد مطلب: 138895
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *