۰
جمعه ۷ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۳۶

واکنش مقامات کشور به ترور شهید فخری‌زاده

مقامات دفاعی، نظامی و امنیتی جمهوری اسلامی طی پیام‌های جداگانه‌ای بر گرفتن انتقام خون شهید محسن فخری‌زاده دانشمند صنعت دفاعی کشورمان تاکید کردند.
واکنش مقامات کشور به ترور شهید فخری‌زاده
مقامات دفاعی، نظامی و امنیتی جمهوری اسلامی طی پیام‌های جداگانه‌ای بر گرفتن انتقام خون شهید محسن فخری‌زاده دانشمند صنعت دفاعی کشورمان تاکید کردند.
عناصر تروریستی مسلح، بعدازظهر امروز (جمعه) خودروی حامل محسن فخری‌زاده رییس سازمان پژوهش و نوآوری را مورد حمله قرار داده و وی را به شهادت رساندند.
رییس ستاد کل نیروهای مسلح، سرلشکر پاسدار محمد باقری در واکنش به این اقدام تروریستی طی پیامی اعلام کرد: بار دیگر تروریست های کوردل وابسته به استکبار جهانی و رژیم پلید صهیونیستی در اقدامی وحشیانه، یکی از مدیران و خدمتگزاران عرصه علمی، پژوهشی و دفاعی کشور را به شهادت رساندند.  
وی با بیان اینکه شهید محسن فخری زاده در زمره مدیران ارشد صنعت دفاعی کشور بود که در طول دوران عمر بابرکت خود منشا خدمات فراوانی شده بود و توانسته بود توان دفاعی کشور را به تراز قابل قبولی از بازدارندگی برساند، افزود: ترور این مدیر توانا و شایسته گرچه تلخ و ضربه سنگینی به مجموعه دفاعی کشور بود، اما دشمنان کوردل بدانند راهی را که شهید فخری زاده ها آغاز کرده اند، هرگز متوقف نخواهد شد.
رییس ستاد کل نیروهای مسلح تاکید کرد: گروههای تروریستی و آمران و عاملان این اقدام کور هم  بدانند که انتقام سختی در انتظار آنها خواهد بود.  
سرلشکر باقری گفت: اینجانب ضمن تبریک و تسلیت شهادت این دانشمند صنعت دفاعی به فرمانده معظم کل قوا مد ظله العالی، وزیر محترم دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، همکاران ایشان  و خانواده گرانقدر آن شهید،  اطمینان می دهیم تا تعقیب و مجازات عاملان این ترور از پای نخواهیم نشست.
دشمن عمق کنیه خود به دانشمندان ایرانی آشکار کرد
امیر حاتمی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران نیز در پیامی نوشت: دشمن تحمل دانشمندان کشور را ندارد و به شهادت رساندن دانشمندان، عمق کینه آن‌ها را آشکارتر می‌کند.
قاتلان را پشیمان می‌کنیم
مشاور فرمانده معظم کل قوا سردار حسین دهقان نیز در پیامی گفت: همچون صاعقه بر سر قاتلان شهید محسن فخری‌زاده مظلوم فرود خواهیم آمد و از کرده خود پشیمان می‌کنیم. صهیونیست‌ها در واپسین روزهای عمر سیاسی متحد قماربازشان در پی تشدید و افزایش فشار بر ایران برای ایجاد یک جنگ تمام عیار هستند.
وزیر سابق دفاع تصریح کرد: «شب دراز است و قلندر بیدار! همچون صاعقه بر سر قاتلان این شهید مظلوم فرود خواهیم آمد و از کرده خود پشیمان می‌کنیم.»
کد مطلب: 140508
برچسب ها: محسن فخری‌زاده
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *