۰
چهارشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۵۴

اصلاح ساختار بودجه در اولویت مجلس است

یک عضو هیئت رییسه مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که مجلس با دقت بودجه شرکت های دولتی را بررسی کرده و اصلاح ساختار بودجه یکی از اولویت های اصلی مجلس است.
یک عضو هیئت رییسه مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که مجلس با دقت بودجه شرکت های دولتی را بررسی کرده و اصلاح ساختار بودجه یکی از اولویت های اصلی مجلس است.
به گزارش ایسنا، حجت الاسلام سیدناصر موسوی لارگانی در تذکری شفاهی در جلسه علنی امروز مجلس، بیان کرد: ضمن تسلیت شهادت دانشمند فرهیخته و افتخار استان اصفهان شهید محسن فخری زاده این اقدام را به شدت محکوم کرده و به عنوان نماینده ملت خواستار پاسخی محکم، دقیق و قاطعانه به این اقدام بزدلانه صهیونیست ها هستم.
وی با انتقاد از رییس جمهور به دلیل حضور نیافتن در مجلس ابراز عقیده کرد: این‌که شما پاسخ به ترور شهید فخری زاده را به زمان مناسب موکول کرده و مصوبه دیروز مجلس را مضر می خوانید، شأن و جایگاه حقوقی شما را زیر سوال می برد.
نماینده مردم فلاورجان در مجلس معتقد است: گلابی های برجام فقط ترور و تحریم بود. چگونه طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها برای حفظ و صیانت از منافع نظام و ملت مضر است؟ امیدوارم این صحبت ها موجب خشم مجدد رئیس جمهور و شکایت مجدد ایشان نشود.
موسوی لارگانی در بخش دیگری از سخنانش عملکرد مثلث وزارتخانه‌های  صمت، کشاورزی و بانک مرکزی را بر «پرکشیدن مرغ از سفره مردم» موثر دانست و با بیان این اتهام که «دولت هیچ عزمی برای اصلاح سفره مردم ندارد» گفت: اصلاح ساختار بودجه در اولویت مجلس است و از سوی دیگر مجلس بودجه شرکت های دولتی را نیز با دقت بررسی خواهد کرد. این پنبه را باید از گوش بیرون کرد که هر لایحه ای که دولت برای بودجه ارائه کند مجلس آن را تصویب خواهد کرد.
کد مطلب: 140782
برچسب ها: مجلس بودجه
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *