۰
چهارشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۲۰

یوتیوب هم ترامپ را بیرون کرد!

سی ان ان گزارش کرد، یوتیوب کانال دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا در این وبسایت را برای دست کم یک هفته معلق می‌کند.
یوتیوب هم ترامپ را بیرون کرد!
سی ان ان گزارش کرد، یوتیوب کانال دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا در این وبسایت را برای دست کم یک هفته معلق می‌کند.
به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، این وبسایت اشتراک آنلاین ویدیو به سی ان ان بیزینس گفت یک ویدیویی اخیرا منتشر شده در کانال دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا در این وبسایت، متهم به تحریک خشونت شده است.
یوتیوب قصد دارد یک هفته دیگر در این تصمیم بازبینی کند.
پیشتر توئیتر و فیسبوک به طور دائم حسابهای متعلق به دونالد ترامپ در وبساتهایشان را معلق کردند.
ترامپ روز سه شنبه گفت، رسانه‌های اجتماعی از جمله توئیتر و فیسبوک با ممنوع کردن فعالیت او "اشتباهی بزرگ" مرتکب شدند و نسبت به "اقدامی متقابل" هشدار داد.
توئیتر، فیسبوک و دیگر رسانه‌های اجتماعی بعد از حمله گروهی از حامیان دونالد ترامپ به ساختمان کنگره آمریکا طی روز چهارشنبه گذشته به منظور اعتراض به تایید رای کالج الکترال به جو بایدن، رقیب دموکرات او در انتخابات، توسط قانونگذاران حسابهای متعلق به ترامپ را معلق کردند. 
این گروه با نیروهای پلیس درگیر شده و خساراتی را موجب شدند. گزارش شد که در جریان این حمله شش تن شامل یک مامور پلیس و یک کهنه سرباز زن نیروهای هوایی آمریکا که حامی ترامپ بود، کشته شدند.
از آن زمان تا کنون دموکراتها و برخی جمهوریخواهان در کنگره از ترامپ خواستند قبل از پایان یافتن دوره ریاست جمهوری‌اش در 20 ژانویه از سمتش استعفا دهد و یا با استیضاح شدن از سوی کنگره برای دومین بار در دوره ریاست جمهوری‌اش، مواجه شود.
کد مطلب: 143135
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *