۰
پنجشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۳۲

انهدام باند فروش سلاح در فضای مجازی

رئیس پایگاه سوم پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ از انهدام باند فروش سلاح و مهمات در فضای مجازی و دستگیری ۳ عضو این باند خبر داد.
رئیس پایگاه سوم پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ از انهدام باند فروش سلاح و مهمات در فضای مجازی و دستگیری ۳ عضو این باند خبر داد.
به گزارش ایسنا، سرهنگ علی شاملو  در این باره اظهار کرد: در هفته گذشته ماموران پایگاه سوم پلیس امنیت عمومی پایتخت اخباری در خصوص فروش سلاح جنگی و شکاری و سایر ادوات مربوط به آن در فضای مجازی دریافت کردند.
وی دادمه داد: با توجه به اهمیت موضوع بلافاصله ماموران دست به کار شده و پس از انجام تحقیقات گسترده هویت اعضای این باند و مخفیگاه آنان را در حوالی میدان سبلان  شناسایی کردند.
رئیس پایگاه سوم پلیس امنیت عمومی تهران اظهار کرد: با هماهنگی های قضائی روز گذشته  یکم بهمن ماه ماموران پایگاه سوم پلیس امنیت عمومی پایتخت به مخفیگاه متهمان اعزام و در یک عملیات پلیسی موفق شدند هر سه عضو  باند فروش سلاح در فضای مجازی را در مخفیگاهشان دستگیر کنند.
به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ شاملو توضیح داد: در بازرسی ازمخفیگاه متهمان تعداد ۲  قبضه سلاح جنگی، یک قبضه سلاح شکاری غیر مجاز ،بیش از ۵۰ عدد فشنگ جنگی، ۶قبضه سلاح سرد و سایر ادوات کشف شد.
وی در پایان با بیان اینکه متهمان پس از تشکیل پرونده  برای سیر مراحل قانونی به دادسرا معرفی شدند، گفت: پلیس به طور جد با عاملان فروش سلاح غیر مجاز در فضای مجازی  برخورد شدید صورت خواهد داد و از شهروندان خواست تا در صورت مشاهده اینگونه موارد سریعا موضوع را با پلیس از طریق سامانه ۱۱۰ در میان بگذارند.
کد مطلب: 143591
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *