۱
۰
سه شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۴۶

هیأت سیاسی طالبان وارد تهران شد

سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران از سفر هیأت سیاسی طالبان به ایران خبر داد.
هیأت سیاسی طالبان وارد تهران شد
سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران از سفر هیأت سیاسی طالبان به ایران خبر داد.
"سعید خطیب زاده" سخنگوی وزارت امور خارجه از سفر هیأت سیاسی طالبان به تهران به ریاست "ملا عبدالغنی برادر" خبر داد. 
سخنگوی دستگاه دیپلماسی عنوان کرد: این هیأت بر اساس هماهنگی قبلی و به دعوت وزارت امور خارجه ایران بامداد امروز (سه‌شنبه) وارد تهران شد و مورد استقبال مقامات وزارت امور خارجه قرار گرفت.
خطیب‌زاده همچنین اظهار کرد: هیأت سیاسی طالبان در طول مدت حضور در تهران، دیدارهایی را با مقامات مسؤول کشورمان از جمله وزیر امور خارجه و نماینده ویژه ایران در امور افغانستان داشته و در خصوص روند صلح در افغانستان و مسائل و موضوعات مرتبط، تبادل نظر و رایزنی‌هایی خواهد کرد.
کد مطلب: 143843
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *


mohammad
Canada
بر همگان واضح و مبرهن است که طالبان يک گروه تروريستى است که بر خلاف گفته هايش شهروندان افغانى را قتل عام مى کند و با ديگر گروه تروريستى القاعده روابط پنهانى دارد و پشتيبان مالى او نيز مى باشد. واقعا ما به کجا مى رويم٬ اين ره که مقامات مسئول دارند مى روند بيراهه است و جز خسران و بدبختى آيندگان حاصل متبتى به دنبال نخواهد داشت. اگر مسئولان ايران کشتار ديپلمات هاى ايرانى را در مزار شريف از ياد برده اند ملت هنوز فراموش نکرده است. اين طبقه واپس گرا ى فاسد که تلويزيون ها را شکسته و از درخت آويزان مى کردند و آنرا باعث فساد مردم مى دانستند وقيحانه خود عامل کشت و زرع خشخاش و تهيه ترياک و هروئين هستند که ميليونها نفر در دنيا را به آلودگى کشانده است.