۰
پنجشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۰۷

شادی ماهانی و بهنام بانی در دربی هنرمندان

تیم های هنرمندان قرمز و آبی از ساعت ۱۴:۳۰ در مجموعه ورزشی غدیر به مصاف یکدیگر رفتند.
شادی ماهانی و بهنام بانی در دربی هنرمندان
تیم های هنرمندان قرمز و آبی از ساعت ۱۴:۳۰ در مجموعه ورزشی غدیر به مصاف یکدیگر رفتند. این بازی دیدار یادبود برای زنده یاد علی انصاریان، مهرداد میناوند و همچنین چند هنرمند تازه درگذشته برگزار می‌شد و در آن جمعی از بازیگران، مجریان، خوانندگان و البته پیشکسوتان فوتبال حضور داشتند و در دو تایم ۳۵ دقیقه ای به مصاف هم رفتند.

 به گزارش ورزش سه، در نیمه اول بازی دست هنرمندان سرخپوش بود و سرانجام شوت استثنایی امیر مقاره، عضو گروه ماکان بند به ثمر نشست و دروازه پیمان طالبی باز شد تا بازی ۱-۰ شود. دقایقی بعد طالبی مجری برنامه طبیب جای خود را به پرویز برومند گلر سابق آبی ها داد تا اطمینان به دروازه تیم آبی برگردد.
 
در نیمه نخست اغلب هنرمندانی چون پویا امینی، سیدجواد هاشمی، امیر عباس گلاب و... در تیم هنرمندان استقلال حضور داشتند اما در نیمه دوم رضا عنایتی، علی نیکبخت، حسین کاظمی و... جای آن ها را گرفتند تا آبی ها پرستاره تر برای جبران وارد زمین شوند.
 
در تیم قرمزها نیز محمد پروین، نیما نکیسا، رضا جباری، حسن خان محمدی و... وارد زمین شدند و در نیمه دوم بازی سر و شکل جدی تری به خود گرفت.
 
با این حال درخشش نیما نکیسا چند بار متوالی آبی ها را از گلزنی بازداشت. حرکت رضا عنایتی در محوطه جریمه و سرنگون شدنش سبب شد تا امیر عرب براقی در سوت خود بدمد و پنالتی بگیرد و بهرام افشاری،بازیگر نقش بهتاش در پایتخت پشت توپ بایستد. ضربه او را نیما نکیسا به شکلی تماشایی و با پا مهار کرد تا استقلال همچنان از گلزنی ناکام بماند.
 
در ادامه حسین کاظمی و نیکبخت هم روی دروازه نکیسا خطرساز ظاهر شدند اما زننده گل کسی نبود جز مهدی ماهانی. در دقیقه ۶۸ یک ارسال زمینی از سمت راست با شوت سرضرب این بازیکن همراه شد و سرانجام دروازه قرمزها فرو ریخت.
 
نکته جالب بعد از گل ماهانی خوشحالی عجیب و غریبی انجام داد و پیراهنش را درآورد و همگام با او بهنام بانی که سر از پا نمیشناخت هم دست به این کار زد.
دانلود
کد مطلب: 145169
برچسب ها: دربی هنرمندان
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *