۱
۰
پنجشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۰۲:۵۵

برکناری ۵۰ مشاور استاندار سابق خوزستان!

قاسم سلیمانی‌دشتکی، استاندار خوزستان روز چهارشنبه در حکمی پایان کار مشاوران و دستیاران استاندار سابق این‌ استان را که بالغ بر ۵۰ نفر می‌شوند ابلاغ کرد.
برکناری ۵۰ مشاور استاندار سابق خوزستان!
قاسم سلیمانی‌دشتکی، استاندار خوزستان روز چهارشنبه در حکمی پایان کار مشاوران و دستیاران استاندار سابق این‌ استان را که بالغ بر ۵۰ نفر می‌شوند ابلاغ کرد.
به گزارش پایگاه پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری خوزستان در ابلاغ روز چهارشنبه استاندار خوزستان با تقدیر و تشکر از مشاوران و دستیاران استاندار سابق آمده است: " از آنجا که در زمان مسوولیت جناب آقای دکتر شریعتی استاندار سابق به عنوان دستیار و مشاور با این استانداری همکاری داشته‌اید، از زحمات شما عزیزان تقدیر و تشکر می‌نمایم و از ایزد منان برایتان آرزوی سلامتی و سرافرازی دارم."
در ادامه آمده است: به موجب این ابلاغ از تاریخ چهارشنبه ۶ اسفند ۹۹ ، پایان مسوولیت تمامی مشاوران و دستیاران در این سمت را اعلام و در صورت ضرورت، استان از تجارب آنان بهره‌مند خواهد شد.
به گزارش ایرنا استاندار سابق خوزستان بیش از ۵۰ حکم‌ در قالب مشاور و دستیار ویژه استاندار در حوزه‌های مختلف سیاسی، اقتصادی، اجتماعی، ورزشی، فرهنگی، هنری، اجتماعی و ... صادر کرده بود.
هیات دولت، قاسم سلیمانی دشتکی که پیش از این استاندار ایلام بود را به عنوان استاندار جدید خوزستان منصوب کرد.
غلامرضا شریعتی از اوایل سال ۹۵ پس از عبدالحسن مقتدایی عهده دار سمت استانداری خوزستان شد و برای مدت چهار سال و هشت ماه در این سمت مشغول به کار بود.
کد مطلب: 145502
برچسب ها: غلامرضا شریعتی
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *


جمشید
Iran, Islamic Republic of
با سلام و تشکر از استاندار محترم ممنون از شما که تحول ایجاد میکنید و امید وارم مشاوران عزیز در یک ست مدیریت اجرایی کامل سکان دار شوند و مدیریت خود را انجام دهند و کار استان دار خوزستان به عنوان یک قانون بشود که تمام ارگانهای دولتی یا استانداری 6یا5تا مشاور بیشتر نباید داشته باشند و هیچ کس این فکر را نمیکرد که استاندار خوزستان یک تحول کامل ایجاد کند تشکر از استاندار محترم استان خوزستان و انشاالله تمام مشاوران در سمتهای مدیریتی کارهای عالی انجام دهند چون قسمتهای از سازمان ها هستند که نیاز به مدیر کامل دارند ........
این حرکت استاندار خوزستان قانونی شود عالی است ..........